24kitchen

trac  

član od: 12.11.2010

sporočila: 568

24. feb 2014 8:47

Nisem nek kuharski strokovnjak, a me včasih njegovi recepti oz. priprave res presenetijo. Enkrat je pražil lešnike in so bili na koncu ti čisto temno rjavi. Po mojih izkušnjah to ni ravno to kar želimo. Potem je delal pomarančne lupine v sladkorju in jih prej ni niti namakal niti prekuhal. Pa še bi se marsikaj našlo.

trac

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

24. feb 2014 11:01

Meni je pa pri Rudolfu ravno to všeč, da se tudi takšnemu znanemu kuharju včasih kaj ponesreči, pa lepo to prizna. Enkrat je rekel, ko se mu je prelomil pečen biskvit, naj ne pravimo to okoli in, da ostane med nami, ker se itak ne bo videlo. Je faca, res.

Vsi na 24kitchen imejo svoj stil in od vsakega se lahko ogromno naučiš, tudi pri čisto enostavnih jedeh, za katere meniš, da jih obvladaš. Treba je le pazljivo poslušati tudi dodatne nasvete in komentarje med kuhanjem, kar jih  večina pove tako mimo grede, pa so zelo uporabni. Škoda mi je edino, da ni zraven še kateri od naših kuharjev, če že imajo Srbi svojega predstavnika, ki me malo spominja na Bineta Volčiča. No, morda pa bo kdaj kdo, ki se bo našel...

kara

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

24. feb 2014 18:44

Ja, se strinjam s tabo Kara. Rudolpha zadnje čase precej ponavljajo, mi je pa všeč tudi Annabel Langbein. Luštna, enostavna, kakšen lonec ima tudi že malo rjavo dno in mi je to zelo všeč. Donna npr. pa ima sterilno kot v laboratoriju, a jedi so mi pa nekatere prav všeč, enostavne in hitro pripavljene. Nenad pa, kaJ naj rečem, super dečko. Sama niti v sanjah ne bi mogla nekaj tako hitro narezati kot on, sem danes malo poskušala in komaj rešila prst. Pa Yoli je tudi super. 

Lako može svako.

 

naor

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

25. feb 2014 7:33

Meni sta pa bila in sta še vedno naj, naj, NAJ, NAAAAAAJBOLJŠEJŠA in super smešna ter simpatična meni takooo ljuba ITALIJANA; Gennaro Contaldo and Antonio Carluccio


Vsi itak veste da sem VELIK,VELIK ljubitelj Francije in Italije in zatorej ni lepšega kot predstaviti državo skozi tipične jedi posameznih regij. Obožujem ju. Pravtako vse 3 knjige, katere sem prebral naprej in nazaj. 
Niso samo kuharske...so kar malo biografske. Super skratka!!

Kako fajn bi bilo, da bi še ena dva takšna OLD SCHOOL CHEFA predstavljala Francijo. Wiii, bi bilo super 

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

25. feb 2014 15:43

Brando,

ne bo isto isto kot "greedy Italians", ampak malo pobrskaj po you tubu - išči Paul Bocuse. Starček, kuhinja okoli njega pošteno popacana, ampak kaže, da mu uspeva.

Sonja

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

25. feb 2014 18:13

pa ne no nenada primerjat z binetom. prooooooosim

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

27. feb 2014 11:04

Bannanna, katerega po tvojem žalim s primerjavo? Mislila sem predvsem tisto poskočnost v reklami, pa ne vem ali so gledali Binetov šov in rock and roll kuhinjo. Tukaj me na Volčiča spominja, torej  sama prezentacija Nenada.

 

kara

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

27. feb 2014 12:43

rdkapica je napisal/a:

Nekaj novega na kanalu http://www.jamieoliver.com/savewithjamie/

 



rdkapica

Tudi jaz sem včeraj gledala to oddajo in moram reči, da se vedno kaj dobrega spomni. Sem pa opazila, da ima pobarvane lase....

Drugače pa rada gledam predstavitve po svetu, saj vedno kaj novega izvem. Nenad pa mi nekako ne sede...

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

27. feb 2014 12:47

Kara vsak(a) ima svoj okus. Kar meni všeč je, tebi ni, kar maram jaz, ne maraš ti, poje ena naša popevčica. Ni da bi razpravljali o okusih jedi, kaj šele kakšen moški nam je všeč. Hvala bogu, da so različni in da vsaka najde svojega kuharja. Tale klovn je malo podoben kuharju, ker ima belo kapo.

 

naor

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti