Kako se poredit???

vd007  

član od: 27.1.2012

sporočila: 318

tema odprta - 31. jan 2012 20:06 | ogledi: 8.488 | odgovori: 22

Moj mož bi se moral malo porediti. Mu pa prav nič ne "hasne ". Res pa je, da ne mara masne hrane in klobas. Kaj naj pričnem kuhat, da bo pridobil kakih 7 kg???

 

vd007

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

31. jan 2012 20:31

Krompir in testenine pa veliko piva. Z mesom se ne bo kaj dosti zredil, z mastno sploh ne...

Najprej si malo preberita oba o polnovredni prehrani, pa tista piramida ki smo se je učili tam nekje v osnovni šoli.

Commis débarrasseur

vd007  

član od: 27.1.2012

sporočila: 318

31. jan 2012 20:34

S testeninami ga k na veliko zalagam...piva ne mara drgač kot poleti...pa vseen nič. Kruha poje velik, pa tud nobe kilce gor...zvečer pr Tv čips, pa čokolado, pa še svašta...pa tud nč kg gor...

 

vd007

Terman  

član od: 11.5.2011

sporočila: 277

31. jan 2012 20:40

Pa ne z OH, no. Saj se bo zredil, ampak v vamp in rit. To se je meni zgodilo. Če hočeš, da se kvalitetno zredi (po celem telesu, tako v mišično maso kot v špeh), potem malo zmanjšaj OH in dodaj kvalitetna beljakovine in maščobe. Tukaj so absolutni zmagovalci presni oreški in semena ter avokado, hladno stiskana olja, kokosova maščoba, pa še kaj kar ne vem iz glave. Bo vsaka dodatna kalorija brez telesne vadbe šla precej bolj v špeh kot v mišice.

lučica  

član od: 28.10.2010

sporočila: 174

31. jan 2012 20:46

joj dj mu reči da sem jaz za eno kompenzacijo, če je za.

Ima dober prebavni organizem, kaj naj rečem. Naj vnaša v telo veliko OH, kruha, testenine, čorbe, sladkarije, take in drugačne. Pa saj kakor sem prebrala to že dela, pa nič. Joj nimam idej, res ne kaj še lahko naredi.

lučica

lučica  

član od: 28.10.2010

sporočila: 174

31. jan 2012 20:48

Evo me je Terman prehitel in lepo povedal!.

lučica

pe3ca  

član od: 9.1.2009

sporočila: 292

31. jan 2012 20:52

Če ne mara mastne hrane in klobas ni nič narobe, prej obratno! In vem da je problem, če mu nič ne hasne. Imam takšnega soseda.

Poskušajta, da bo imel 3-5 obrokov na dan in čimbolj raznoliko hrano. Drugače pa za sebe, mami in še ene par prijateljic, vem, da se moram nazaj držati pri kruhu in moknatih jedeh.

 

Poskusi najti odgovor na http://vizita.si/zdravnik/?article_id=3151661&  lahko pa se registrirata in zdravniku pošljeta vajino vprašanje.

Pa veliko uspehov pri nabiranju kilogramov

 

LP

pe3ca

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

1. feb 2012 8:25

Če ima gospod zdravniško ugotovljeno, da je presuh, šibak....in ima predpisano dieto, skratka, če je resen problem z zdravjem, potem verjetno res mora pridobiti na teži.

Ampak iz duha zapisa bi rekla, da gre stvar v drugo smer. Moški hočejo obdržati take ženske, kot so bile takrat, ko so jih spoznali, ženske pa mislimo, da je treba moškega še malo popraviti po našem kopitu, ker samo tako bo po nekaj letih dela na tem projektu človek že "za med ljudi". Saj take napade, da bi bilo treba naše junake popravljati, imamo vse. Samo na eni točki nas sreča pamet in pri tem početju, če že ne odnehamo, se vsaj malo ustavimo. Ti, draga moja, vidim, si še na začetku in ti bi kar s turbo pogonom na človeka metala hrano, da se bo poredil....

Upam, da je frajer toliko pameten, da ne pade na to finto.

Če hočeš, da bo tvoj junak dobil malo musklnov, pa raje glej kakšen dober basket, tam imajo fantje precej mišic. Ali pa se naslajaj nad radiatorčki od Nadala in Đokovića..... Tak namig razume tudi prostodušen Kranjski Janez.

Hope this helps.

Vendelina jr.

Leyla_  

član od: 22.8.2008

sporočila: 164

1. feb 2012 9:02

Še moje izkušnje. Ko sem spoznala mojo boljšo polovico, je imel 63 kg pri 175 cm. Za moj okus je bil bistveno presuh. Sedaj bo star 34 let in ima 74 kg.

Ko je prišel čez 70 kg, je mislil, da bo čez noč shujšal, ko se bo za to odločil. Pa mu ne uspe in tudi dvomim, da bo. Poleg tega zelo rad je skoraj vse in se vsak dan znova čudim, da ni težji. 

Ni več star 25 let, manj se giblje, nima več študentske prehrane, ko se je 1x na 7 dni pošteno najedel za ves teden.  Tako da se strinjam s tem, kar je napisala Vandelina. Če niso zdravniki ugotovili, da je presuh, pusti času čas. Drugače zna biti, da boš čez nekaj let pisala kako ga "shujšati" 

Sporočilo je spremenil(a) Leyla_ dne 01. 2012 11:58

Sweetie  

član od: 22.1.2004

sporočila: 1268

1. feb 2012 9:18

Takim, ki so suhi, pa jedo vse sorte in vse poprek pravim izgubarji. Vse gre v nič v raufnk

Sweetie

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

1. feb 2012 10:21

Naj uziva dokler lahko. Z leti se bo, pri taki prehrani, poredil.

LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtrdkapica
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti