Adventni venčki 2011, 2012, 2013, 2014...

patrička  

član od: 22.12.2007

sporočila: 147

27. dec 2011 19:36

holdada je napisal/a:

Jaz pa moram reči, da meni tile od venčki od patričke sploh niso všeč, dosti preveč kičasti za moj okus, sploh tisti ledeni venček.

Meni so všeč tisti z smrekovimi vejicami, z temnejšimi barvami, brez nekih modrih, turkiznih, rožastih, vijoličnih in podobno.



holdada

 

NO, pa da se oglasim še jaz, kot avtorica te teme in  avtorica kičastih venčkov.

Vse je lepo in prav , sprejmem pohvalo in pa tudi grajo, saj je normalno, da moji venčki ne morejo biti vsakemu všeč. Zmotila me je pa tvoja negativna nastrojenost holdada. 

Moram pa priznat, da so mi prav vsi venčki v tej temi všeč. Nekateri kot celota, drugi so idejno dobri (materiali, oblika), pa barvno so lepo usklajeni...  Ne bi si pa drznila katerega grajat, ker vem, da je v te unikatne lepotce vloženega veliko truda in vsak nosi nek svoj pečat avtorja/avtorice.

Na koncu bom pa poskusila zadovoljit holdadine potrebe po naravnem. Naravno je vse razen lepila.

Pure nature 

Pa lep pzdrav

patrička

nb  

član od: 29.11.2005

sporočila: 2339

27. dec 2011 20:19

Patrička, ni ti treba zadovoljiti nikogaršnje potrebe po čimerkoli. Tako tvoji, kot tudi venčki ostalih so krasni, vsak po svoje. Enim so pač bolj všeč takšni, drugim drugačni. 

Ko bi vsaj tudi sama imela vsaj malo smisla, da bi spravila skupaj nekaj kar bi bilo približno podobno venčku

Nena

ursyy  

član od: 26.3.2009

sporočila: 635

27. dec 2011 21:40

patrička, ta dva naravna sta super....:)

ursyy

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

27. dec 2011 22:27

holdada je napisal/a:

Jaz pa moram reči, da meni tile od venčki od patričke sploh niso všeč, dosti preveč kičasti za moj okus, sploh tisti ledeni venček.

Meni so všeč tisti z smrekovimi vejicami, z temnejšimi barvami, brez nekih modrih, turkiznih, rožastih, vijoličnih in podobno.



holdada

 

 

Holdada, samo zate:

 

http://www.youtube.com/watch?v=nGt9jAkWie4&featu

 

Vanja

kozamurnik

sporočila: 2311

28. dec 2011 5:17

Vanja Mi imamo "dešček" , kot je ena lepo napisala, na vhodnih vratih pa ena sama. Ko imam ravno besedo, bi rada vedela, kako obesite venčke na vrata? Tiste "plastične zadeve na zrak "mi ne potegnejo, lepilni trak nemara tudi ni dovolj. Skratka, prosim za kak nasvet, idejo. Na stara sem imela zabit žebelj, zdaj bom pa kmalu imela nova, pa ta tehnika ni ravno najboljša. murnik

patrička  

član od: 22.12.2007

sporočila: 147

28. dec 2011 9:16

Vanja

Kozamurnik, jaz imam na vrhu vrat (navpično) zapičen risalni žebljiček. Zapičila sem ga v čisto nova vrata, drži mi pa že sigurno ene 5 ali 6 let.

Če boš imela pa plastična vrata, ti pa priporočam samolepilno kljukico. Zanka na venčku mora biti čisto kratka, da se kljukica skrije pod venček.

http://www.fackelmann.de/no_cache/fackelmann-si/gospod

Lp



patrička



Sporočilo je spremenil(a) patrička dne 28.dec 2011 09:17

Sporočilo je spremenil(a) patrička dne 28.dec 2011 09:17

kozamurnik

sporočila: 2311

28. dec 2011 9:37

Hvala lepa patrička, dobra ideja! O venčkih pa nič, mislim, da me bo od same zavisti kar pobralo Meni take zadeve sploh ne ratajo, dobro da imajo otroci malo več smisla, sicer bi bili prazniki bolj klavrni. Pridne punce Sporočilo je spremenil(a) kozamurnik dne 28.dec 2011 09:39

aragorn  

član od: 28.5.2007

sporočila: 24

28. dec 2011 12:28


To so pa moji venčki.


aragorn

Sporočilo je spremenil(a) aragorn dne 28.dec 2011 12:29

aragorn  

član od: 28.5.2007

sporočila: 24

28. dec 2011 14:24

iz srobota-tistih njegovih volnastih cvetov al kaj vem kako se reče

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

28. dec 2011 15:33

aragorn je napisal/a:

iz srobota-tistih njegovih volnastih cvetov al kaj vem kako se reče

Plodovi so to, plodovi.

rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti