Adventni venčki 2011, 2012, 2013, 2014...

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

9. jan 2012 20:37

holdada, nikakor nisem "predraga tvoja", zato me, prosim, ne naslavljaj tako. Kaj bom pripomnila, je moja stvar, pa naj bo za tvoj okus ceneno ali ne, me prav nič ne zanima. Mislim s svojo glavo in za svojimi besedami stojim. Zagotovo večina nas premore veliko več pozitivne nastrojenosti kot ti. Očitno ti tudi branje one knjige ne pomaga. Pa vseeno lep večer, pa jutrišnji dan tudi.

rimljanka

vitaminka  

član od: 6.1.2012

sporočila: 4

11. jan 2012 18:33

Mni so všeč venčki iz naravnih materialov. Letošnjega sem naredila iz borovih storžkov, rezin posušenih pomaranč, cimetovih palčk ter bež svečk.

Venčkov iz smrečja nekako ne maram, ker se prehitro usujejo iglice. Mojega bom pa spravila v klet in če drugo leto ne bo časa naredit novega, bom uporabila kar letošnjega.

 

 

vitaminka

paulinne  

član od: 15.9.2009

sporočila: 78

22. nov 2012 0:51

tulka je napisal/a:

Eh, letos sem popustila in adventni koledar napolnila s cukrom :

poleg tega imamo pa še eno verzijo z nalogami, s katero si prislužijo zadeve iz taprvega :


tulka

Ta mi je strašno všeč, ker je motivacijski. Pa izdelan iz recikliranega materiala. In ga moram letos izvesti. Samo skrbi me, da sem prepozno začela z zbiranjem materiala.   Mogoče poprosim sosede.

paulinne, tudi z žigosanimi znamkami smo lahko dobrodelni

-pika  

član od: 25.2.2005

sporočila: 399

25. nov 2012 9:23

ojla

 

Super novica glede adventntnih venčkov danes sigurno grem gledat to razstavo.

 

čao

-pika

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

25. nov 2012 11:57

Letošnji aktualni adventni venček na mariborskem ....

Vrtejbenka

-pika  

član od: 25.2.2005

sporočila: 399

25. nov 2012 12:15

Tega morte županu poslat,res je originalen za njegovo pisarno.



-pika

Sporočilo je spremenil(a) -pika dne 25.nov 2012 12:15

-pika  

član od: 25.2.2005

sporočila: 399

26. nov 2012 8:56

ojla

 

Bila na razstavi adventnih venčkov na ljubljanskem gradu.Vse se je bleščalo,res je bilo lepo,barve so se prepletale tako da ne morem rečt kera barva je letos moderna.Največ sem zasledila male barvne bunkice ki so zelo gosto razporejene po venčku.Cene pa tudi kar zasoljene od 30 eurov naprej,kar pomeni da je za 30 eurov majhen in bolj skromen glede okraskov.Jaz si ga bom kar sama naredila,saj bo cenejši in unikaten haha.

 

lp 

 

 

-pika

pultica  

član od: 10.4.2012

sporočila: 57

26. nov 2012 9:09

Ravno včeraj sva si z možem privoščila en dolg sprehov in sem nabrala kar nekaj materiala za venček. Sedaj spečem samo obod, notri bom dala 4 svečke, zasula jih bom z žirom, želodom, lešniki. za gor imam pa različnih vejic, semen....ki sem jih dala na radiator, da se mal posušijo, potem pa sprej v roke, malo olepšat, in domač venček je tu, pa še dekleta bodo uživala ob izdelavi. Verjetno ne bomo imel samo enega, hehe...

pultica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti