Škatlice za praline

*Alisha*  

član od: 7.11.2007

sporočila: 360

3. nov 2011 23:27

limnol- se strinjam s tabo. Jaz sem lansko leto delala rafaelote in naredila take škatlice zanje:

Pri prvi malo probavaš, ko imaš enkrat mere, so pa hitro narejene.

 

*Alisha*

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

4. nov 2011 8:08

Super so, Alisha! Takih ne dobiš nikjer za kupit.

Sonja

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

4. nov 2011 8:21

Hi hi, Alisha in Limnol, sam bi jih moral začeti delati že nekje okrog velike noči, da bi bile do novega leta narejene...

peter

yulchi  

član od: 16.8.2007

sporočila: 630

6. nov 2011 21:14

Jaz sem lani kupila trde A3 šeleshamerje z božičnimi motivi v Mullerju in jih predelala v škatlice, v katere sem kot darilo dala kvačkane angelčke. Sem vzela eno xy škatlo, jo razstavila, da vidim kako izgleda, obrisala na šeleshamerju, črte potegnila, izrezala in potem po takšnem postopku naredila nekje 20 škatlic. Gre hitro od rok, pišem iz lastnih izkušenj

Drugače pa imajo kovinske škatle v Mullerju, Kiku in Intersparu. In to vseh oblik. Najbolj se spomnim kovinske nogavičke in božička. Saj zdaj bodo prazniki in bodo počasi začeli prodajat vsepovsod.

Yulchi -.-

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

27. maj 2012 20:59

Okoli Valentinovega so jih imeli v čokoladnici Cukrček. Ne vem, če so prodajali prazne, morda povprašaš kje so jih naročili, oz. če jim je kaj ostalo itd. So bile pa malo večje, recimo za 15 pralin približno, majhnih po 4 ni bilo.

Viva Meier

pinka  

član od: 17.6.2004

sporočila: 929

27. maj 2012 21:01

Hvala.Bom povprašala, če imajo in prodajo prazne.

lp, pinka

 

Sweetie  

član od: 22.1.2004

sporočila: 1268

8. feb 2013 20:08

Škatlice za pralineje so tudi mene dolgo mučile. Ne ljubi se mi jih izdelovati sama, pa sem brskala in na koncu le nekaj našla, se pravi, da se da naročiti tukaj v Sloveniji. Upam, da se na sliki dobro vidi: so podolgovate, prozorne, tako da vanje razporediš eno vrstico pralin. Sama jih bom naročila, če še koga zanima naj mi piše na ZS, da ne delam tukaj reklame. Tudi tiste rombaste škatlice spodaj za piškotke so luštne. 

Sweetie

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti