Kje se kupi borovničeva medica ??? - kulinarika.net

Fria

sporočila:3

tema odprta - 23. avg 2011 19:07 | ogledi: 8.377 | odgovori: 3

Pozdravljeni,

to je moj prvi post!

Zanima me, kje se kupi borovničeva medica ??? Se pravi, borovničevec, ki je skadkan/zmešan z medico?

Ful je dobra pijača, ful slajša kot borovničke same ... prvič in edinkrat sem jo kupila na božičnem sejmu ob Ljubljanici ... na flaški (ki je že zdavnaj šla v predelavo) je bila etiketa, na škatlici (ki sem jo obdržala) pa je bila nalepka s slikco panjske končnice in nobenih podatkov o firmi! :(

Ful čudno, da se ne oglašujejo tudi na škatlicah ... na štantu so poleg borovničeve medice prodajali tudi navadno medico pa sveče in to ... a mogoče kdo ve, kje se to kupi pred naslednjim božičnim sejmom? ;)

Hvala za odgovore!

Fria

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

23. avg 2011 19:45

Mogoče na naslovu spodnjega linka. Če jim je pa starih zalog zmanjkalo, pa na letošnjem predbožičnem sejmu.

Saj bo kmalu, glede na to, kako čas hitro beži.

http://www.zganje.com/ponuda2_slo.html

zeta

Fria

sporočila: 3

11. sep 2011 12:48

Hvala vsem za linke,

sem jih že ''prodala naprej'' xD

seveda sem sama googlala, a na žalost nisem našla.

Zdaj je božični sejem res že blizu, a je vseeno fino vedet, kje se da to dobiti med letom! :)

Fria

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.

Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Ossi
MOJ vrtrdkapica
malo za hecmadoka
Kaj danes za zajtrkPetrca_5
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti