Muca

neznan uporabnik

23. avg 2011 19:30

Zadnjič sem skor znorel. Sem šel v dučan pa ekstra za gospodično kupil 15 deg mletega. Ker je imela to rada. Pol sem prišel domov in zlagal iz vrečk in je skoraj mene podrla na tla od sile. Ko sem ji pa serviral, je malo povohala, en grižljaj nardila. Ostalo se vrgel stran. Čez eno uro se je drla pred hladilnikom kot v prašumi in hotla met ono posebno o kateri sem včer pisal v temi narezki. Pol je to dobila in čez dve ure je tulila kot zver v prašumi, da sem ji dal jogurt. Pol me je pa po vsem tem še napadla in skrampala. Čez par ur pa prišla k meni v postlo in me objemala.

 

Sem blesav ne?

 

 

Multivitamin

multivitamin

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

23. avg 2011 19:47

Okrog prsta te vrti, ni kej rečt

JJ

neznan uporabnik

23. avg 2011 19:52

Hehe, me mota ja. Ne zamerim ji, ker je žival. Saj drugače je okej mačka

 Bi še kako vzel,da bi mela družbo. Samo se mi zdi,da je že preveč gospodovalna, da bi razen mene in še koga prenašala. Ne upam si še tega dizastra nakopat.

 

Multivitamin

multivitamin

archi  

član od: 22.8.2009

sporočila: 100

23. avg 2011 21:49

Tudi naša je takšna, pač nesocializirana šefica.

Počne kar hoče, pije samo iz bideja, od kar ji je to postalo zanimivo.

Je samo tunino z jastogom, tunino z morskim listom, tunino s korenčkom, tunino z ............

in Hills brikete, pa še to samo določene.

Če jo grdo pogledaš te pokrempi, čez 10 minut se ti uleže k nogam, prede in se stiska do onemoglosti, mačka pač, s psihičnimi težavami.

Je pa čedna za pop....

archi

neznan uporabnik

23. avg 2011 21:55

Lepo, je prava hedonistka

 Mačkam ta fazon ful paše.

 

Lepa je.

 

Multivitamin

multivitamin

archi  

član od: 22.8.2009

sporočila: 100

23. avg 2011 22:09

Evo, pa si našel prav izraz za našega mačka, HEDONIST

archi

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

23. avg 2011 22:21

Krasna mačka! In ima prave lastnike, ki jo mazijo in pazijo. Jaz sem tudi( bila ) taka pasja, mačja mama!

 

 

naor

neznan uporabnik

24. avg 2011 1:10

Darling Naor, ti si meni tak faj simpa. Res. Miroljubna, ljubiš živali, ljudi, potuješ. Ma okej. Samo ne vem kaj si meni zamerila, da se več ne oglašaš

 

 

Vsekakor vedno preberem tvoje zapise. Ker ene ignoriram tudi.

 

Sem bil v on oštariji, saj veš keri. Zelo priporočam.

Namreč v oni, ko mladi al zblojeni kuhajo in se s pomočjo tega poskušajo vrnit v lajf. To ja absolutno podpiram. Če bi mel viška keša bi dal par tavžnt,da ne bodo ukinili. Ker sem načul, da baje bodo. Ne, da bi jaz sedaj po nosu dobil za kaj se dnar v lj rabi. Tole bi pa eni ljubljančani pod must morali podpret z penezi, da laufa naprej. Al pa zahtevajte naj mesto ne ukinja.

Ne vem kake poti so. Samo jaz bi šel in kot meščan težil. Jaz nemrem it v Lj težit vam in vašemu mestu.

Samo pravim, da bi blo noro škoda, da to več ne financirate.

 

Multivitamin

multivitamin

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

24. avg 2011 9:25

Ej Multi, le kaj bi ti zamerila, nasprotno zelo sem te pogrešala in z veseljem berem tvoje poste.

Se pa strinjam, da je treba podpreti mlade, ki z veseljem in pošteno delajo. Samo - saj veš, kako je zdaj. Ni več usmiljenja, kapital, kapital in nič drugega kot kapital. Če bi jaz imela moč, saj poznaš take misli. Kaj vse bi človek naredil, pa je nemočen.

Mimogrede, ne mislim, da bi moral težit, ampak konec koncev, Ljubljana je tudi tvoje mesto. Želim ti vse lepo in ostani tak kot si. Direkten, topel, pošten, zabaven...

 

naor

neznan uporabnik

24. avg 2011 9:39

Joj Naorči darling, si predstavlaš - jaz, ti, nola,vnedy,mamamia,ežoj,ognjič,nena-morje... pa da vsi mamo 2 jurja in vložimo v te ljudi. Meni edino škoda, da se tolk gobca v vladi kako podpirajo in bla bla bla bla bla. Eh, škoda besed. Se mi pa dopade Helena Kamnar. Nisem čist ziher, samo meni se ona tak na prvo lopto zdi zelo okej.

 

Samo, aj veš - jaz pa ženske

 

 

Multivitamin

multivitamin

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti