Svečana večerja

AngelGirl  

član od: 31.1.2003

sporočila: 5

tema odprta - 26. nov 2003 15:50 | ogledi: 5.567 | odgovori: 2

Pozdravljeni!

sicer vem da sem še prezgodnja vendar bi se rajši že prej naučila...

Za novo leto bom povabila od fanta starše na večerjo pa me zanima za kakšen, ne preveč zapleten recept za kakšno hladno predjed ter glavno jed in sladico. ampak da je res tko dokaj enostavno
aja pa naj je tko lahko ne preveč nasitno

že v naprej se vam zahvaljujem za odgovore


Temo je spremenil(a) AngelGirl dne 26. nov 2003 15:51:20

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

26. nov 2003 17:01

kaj pa tatarski biftek. Vsekakor mora biti nekaj kar zavzame čimveč prostora na mizi in izgleda nobel, dalje pa kako toplo juho, kak poseben recept, več vrst solate in kak kos peciva. Prekomplicirano? Potem pa samo tatarski biftek in sproti opečeš toast

Janja  

član od: 10.10.2001

sporočila: 244

26. nov 2003 17:57

Zelo preprosto bi lahko bilo tako; za predjed ponudiš rezine prekajenega lososa na popčenem toastu z maslom, okrasiš jih s peteršiljem. Za glavno jed lahko spečeš piščanca ali kakšno ribo na soli po receptu iz baze; je zelooo preprosto in tudi nemastno. Zraven ponudiš solato. Za sladico lahko ponudiš "pecivo na suho" prav tako iz baze. Je hitro, preprosto in res ni preveč nasitno. Pozdrav, Janja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti