Pridobivanje teže

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2343

16. apr 2013 19:39

Vleži se pred velik televizor, zraven sebe imej najljubšo hrano v velikosti grižljajčkov in glej kakšno zabavno stvar. Še vedela ne boš, kdaj se  je krožnik spraznil, kile pa gredo kar gor! Pri meni to deluje 100% pozimi - jaz  lepo na toplem zunaj pa sneži.

Katrca11

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

16. apr 2013 20:45

to sem jas je napisal/a:

Imam problem ! zelo rada bi se zredila saj imam 37 kil in visoka sem 157....rada bi pridobila težo na 40 ali več ....a mi ni do hrane ( zelo sem zbirčna) a mi lahko kaj svetujete ?

 

Če kdo v resnici živi s tako težo in to v Sloveniji, je pa res težko verjeti, da bi:

- okolica to čisto mirno gledala in ne bi naredila vsega, da bi taka oseba šla k zdravniku, kjer bi dobila psihološko in nutricionistično pomoč

- če ta oseba še ni šla k zdravniku, čisto sama od sebe ugotovila, da bi se rada zredila, pa da ne gre in prosila za nasvete. Osebe, ki v resnici toliko tehtajo in zavračajo zdravnika, zavračajo tudi idejo o  povečanju telesne teže.

 

Tako da tole zgodbo zelo težko kupim.

Vendelina jr.

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

17. apr 2013 6:11

Spet ena z podobnimi težavami. Tudi jaz imam probleme z prenizko telesno težo! Sama pri sebi se zavedam, da je marsikaj v glavi in te stvari je zelo težko urediti brez zdravniške pomoči. Pomaga da si predvsem napraviš red v glavi in, da vztrajaš. Po vseh pregledih in  na srečo dobrem zdravju, se ne obremenjujem več s tem. Sam sebe moraš sprejeti in konec!!!!! Kako bi pa bilo, če bi bili vsi idealnih mer? Vem, ni lahko, ko te vsi sprašujejo, kaj je narobe, pa vendar....Sama sem poiskušala marsikaj, zastonj! Sicer pa, če se dobro počutiš, nimaš zaradi tega zdravstvenih težav, kaj pol, si pač ena izmed ; suhic;! Vrjemi, da marsikatera ti zavida manekensko postavo!!!!

kvačkarica

anibas  

član od: 21.12.2006

sporočila: 497

17. apr 2013 7:31

Pri 157 cm višine 37kg- punca poišči pomoč- tvoj ITM je 15-ma kar ne morem verjet-ali si se zatipkala ali pa so vsi okoli tebe slepi



anibas

Sporočilo je spremenil(a) anibas dne 17. 2013 07:32

trac  

član od: 12.11.2010

sporočila: 568

17. apr 2013 9:19

 

Zelo sem izbirčna, ni mi do hrane ...

Resnično poišči si pomoč, da ne bo prepozno, ker s slabim načinom prehranjevanja (premalo hrane, mineralov, vitaminov ... ) narediš svojemu telesu veliko škode.

Kvačkarica, tole ni manekenska postava (a ja, to je modna industrija naredila iz današnjih punc), tole so same kosti.

 

trac

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

17. apr 2013 9:36

Modna industrija . Zadnjič sem videla prispevek, kjer je dekle na vprašanje, kaj je odgovorila, da ne ve, ker že dolgo ni jedla....Druga, da poje papirnat robček, da ima nekaj v želodcu. Nisem jaz tista, ki bi se zgražala ali se jezila, so pa ljudje, ki so dolžni temu narediti konec. Kje so?

 

naor

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

17. apr 2013 10:54

Tosemjaz -

bistven podatek manjka: koliko si stara? Ker taka postava pri dvanajstih ni isto kot pri tridesetih.

Nasveti v stilu - uleži se pred televizor pa jej čips - ženske, a ste čisto ob pamet?????

Sonja

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

17. apr 2013 13:43

limnol je napisal/a:
 bistven podatek manjka: koliko si stara? Ker taka postava pri dvanajstih ni isto kot pri tridesetih. 

Točno to; jaz sem pri dvanajstih imela 42 kg, razporejenih na višino 165 cm (ITM 15), pa sem bila čisto običajna, sicer malo preklasta najstnica, če pa bi sedaj pri enaki višini shujšala na 42 kg, bi bila slika popolnoma drugačna. Itak se ni za bat 

 

LP, V.

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

17. apr 2013 15:47

Ko smo ravno pri teži, self imiđu itd: tole me je danes kot prvo spravilo v jok:

http://www.huffingtonpost.com/2013/04/15/doves-real-beauty-

Potem sem se seveda zamislila, kako bi se opisala nekomu od glave do pete. Bi zagotovo naslikal veliko bunko, dosti vecjo, kot sem. 



Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 17. 2013 17:49

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti