Driska :*(

tema je zaklenjena

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

17. maj 2011 20:05

Ne ga hecat, no. Saj nitke ne morejo it gor, u luft, saj niso sadike paradajza..... 

lp

cervus

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

17. maj 2011 20:13

Kako je lepo biti glup.....

 

Od šestega meseca starosti so mi ugotovili kronično vnetje črevesja, še danes me to spremmlja vendar v lažji obliki.

Še enkrat bom ponovila, prvo je  STROGA DIETA, če po dieti ni bolje pa takoj k zdravniku za nadlajne preiskave.

 

Ampak nekateri ste tako pametni tu, da vam prav škodi, pa brez zamere!



Živi s srcem, ne z glavo.




Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 17. 2011 21:06

masters  

član od: 23.5.2009

sporočila: 188

17. maj 2011 20:23

jaz imam drisko oz. bolj mehko blato že 5 mesecev(tudi do 10x-12x na dan na wc) in ko sem v začetku šel k zdravniku mi je prvič dal tablete za zaviranje izločanja želodčne kisline, ki niso nič pomagale, nato sem šel spet k zdravniku in mi je ta dal napotnico za razne preiskave(gastro,kolonskopija, alergološke,...) vendar morem na vse čakat še skoraj 3 mesece, medtem pa je vsak dan hujše. Samo zdravnica je rekla da itak se ne mudi(njej mogoče res, jaz pa imam tega počasi zadosti, da preživim 1/4 dneva samo na wc-ju)

masters

cvetka5  

član od: 30.9.2010

sporočila: 44

17. maj 2011 20:32

masters zate bi rekla da imaš sigurno sindrom občutljivega črevesja!! probaj se izogibati mlečnim izdelkom, sploh mleku! Tudi mene so dali na preiskave vendar čisto brez veze nič nisem zvedla katera hrana mi škoduje. To boš moral ugotoviti sam

cvetka5

masters  

član od: 23.5.2009

sporočila: 188

17. maj 2011 20:35

ja, samo problem je, da vse kar dam v usta sem čez malo časa na wc-ju. Mleka pa sploh ne pijem

masters

cvetka5  

član od: 30.9.2010

sporočila: 44

17. maj 2011 20:38

Jaz sem pri sebi ugotovila da mi škoduje tudi beli kruh ali pa če bom zvečer jedla pico bom zjutraj šla najmanj 5x na wc

cvetka5

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

17. maj 2011 20:49

S tveganjem, da nekomu delam krivico:

Ampak v resnici je težko kupiti to, da obstaja oseba, ki se logira sem gor samo zato, da vesoljnemu svetu pove, da že dva tedna driska (včasih doma pa tudi v naravi) in da hkrati noče iti k zdravniku, ker da ta iz prve ni nič ugotovil. Ker, tudi če ne bi šel k zdravniku, bi se, kolikor toliko opravilen človek privlekel vsaj do lekarne in tam potožil, ne?

Vendelina jr.

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

17. maj 2011 21:01

Elaphus, si že kdaj slišala tisto, "used se no mal dol". Pa dol ga spij, pa še bi se našlo? V Vivi pa je pisalo prav tako, da se nitke spustijo dol, proti dnu kozarca. Zdaj pa, če nam je prav al pa ne, tako je.    

 

naor

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

17. maj 2011 23:57

Vendelina jr. je napisal/a:

S tveganjem, da nekomu delam krivico:

Ampak v resnici je težko kupiti to, da obstaja oseba, ki se logira sem gor samo zato, da vesoljnemu svetu pove, da že dva tedna driska (včasih doma pa tudi v naravi) in da hkrati noče iti k zdravniku, ker da ta iz prve ni nič ugotovil. Ker, tudi če ne bi šel k zdravniku, bi se, kolikor toliko opravilen človek privlekel vsaj do lekarne in tam potožil, ne?



Vendelina jr.

Tole je bila tudi moja prva misel. Sploh, ker je ostalo pri enem samem komentarju.

Atina

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

18. maj 2011 6:51

Če vzamemo v obzir, da smo tu anonimni, v lekarni je za nami dolga vrsta, ki diha za ovratnik in ima velika ušesa, pa da je zdravnik očitno to vzel kot krneki, jo še kako razumem.

Kaj, če bi se postavili v njeno vlogo ?

F r i n a

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti