Ognjene kočije?
Sonja
Ognjene kočije?
SonjaVangelis it is!
http://www.youtube.com/watch?v=u6GiDC2bx40&featu
Konec koncev, Ognjenen kočije govorijo o pripravah dveh atletov za olimpijske igre. In seveda si je tisto ritem mašino iz osemdesetih že na odprtju fenomenalno privoščil Rowan Atkinson.
Vendelina jr.Limnol in Vendy, to je to - meldija ob podelitvah medalj.
In to je nekaj drugega kot uradna pesem iger, pa vseeno hvala, Mygrace.
- tu gor je nekaj takih športnih legend, da sapo jemlje, in tako skombinirano z glasbeno podlago, da je kaj!
mamamiaZa tiste, ki te Tatjanine produkcije ne poznate; pa njena mladost in lepota je tudi za občudovat (saj ne, da bi se mi pa kaj postarali):![]()
pirnica
Tule je pa še poročilo z včerajšnje "zatvoritve" OI in seznam glasbenikov, ki so tam nastopali :)
http://www.rtvslo.si/zabava/glasba/grenko-sladka-b
Meni je bila ceremonija všeč. Sicer, če bi od nekod sneli še Cliveja Owna, bi se počutila pa še bolj olimpijsko.....
Vendelina jr.Tale iz naslednjih razlogov
- dobra pesem
- izvrstna vokala in Whitney je nesmrtna
- tale outfit od Whitney je brezčasno dober (asimetrična majica v kombinaciji z blazerjem, krilo prijazno mariskateri postavi in tale zelena je itak zakon....ker bo treba počasi delati prefall blog)
If I told you that
http://www.youtube.com/watch?v=7EjfbyCpAxA&featu
Vendelina jr.
...reklama gor ali dol, od jutra sedim za računalnikom in poslušam Radio Nostalgie (www.nostalgie.fr) in neizmerno uživam
Ko sem se pa zjutraj na kolesu peljala v službo in prezebala, mi ni šla iz glave tista "Pjevajte mi stiže jesen dunjo moja...." http://www.youtube.com/watch?v=ScdVCXVQvgk
Sonja
Čeprav je še zelo svetel praznični dan, mi tale melodija zveni v slušalkah:
http://www.youtube.com/watch?v=8e01ydeFrD8
PS: šele sedaj sem opazila, da je tudi proxima pri poslušanju istega izvajalca
Noemi
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.

| Kaj jutri za kosilo? | NENA58 |
| MOJ vrt | rimljanka |
| malo za hec | Nikita2 |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Pirin kruh s semeni

Tortilje s pivsko omako iz čokolade