Oblačilni report pomlad poletje 2011

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

6. nov 2011 11:38

Rada bi kupila kakšen lep puli kaj podobnega tem fotkam. Kakšna ideja?

Suzi

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

8. nov 2011 21:33

Vendelina - sorry, ker sem ti smetila ampak sem mislila, da letos res ne bom našla kakšen spodoben puli in boste tukaj, kot za šalo naštele par deset trgovin. No pa sem sama prej našla in to še znižana ful dobra pulija, pa še en božanski bolero, da ne govorim da sem se zagledala v eno bundico... 

Suzi

andreja62  

član od: 9.11.2010

sporočila: 24

8. nov 2011 22:54

Pa še nam zaupaj, kje si jih donašla?

 

 

LP

andreja62

andreja62  

član od: 9.11.2010

sporočila: 24

8. nov 2011 23:04

Na tejle http://www.tom-tailor.de/index.php?view=prod povezavi je bluzica, ki jo imam namen obleči v soboto. Gremo v gostilno na martinovanje. Kaj mi predlagate za zraven. Oblekla bi črne hlače, če ni preveč vsakdanje. Kaj pa kana bižuterija ali kakšni uhančki, mogoče pas čz bluzico?

 

Lahko svetujete'

 

 

lp

andreja62

motovilčica  

član od: 29.12.2009

sporočila: 231

9. nov 2011 21:32

andreja glede na to, da je bluzica bolj casual, bi jo jaz nosila izključno na dobre kavbojke, morda tudi na krilo iz jeansa za čez dan. Če bi jo imela za zvečer za ven, potem obvezno zraven visoke pete. Tudi z nakitom ne bi pretiravala oz bise najbrž odločila za stare dobre malo večje obroče in diskretno verižico. Črne elegantne hlače so pa po mojem mnenju iz drugega vica kot ta bluzica. Tudi pulover, ki mi je prav tako všeč, bi kombinirala drugam, ne k bluzi.

motovilčica

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

10. nov 2011 5:42

Zdi se mi, da je andreja spraševala, kaj bi bilo bolje ali bluzica ali pulover.

Sicer nisem bila nikoli na nobenem martinovanju, zato samo predvidevam, da je to samo ena vesela fešta in ne neka formalna zadeva v smislu ohceti ali zlate poroke.

Če bi me kdo povabil, bi si nadela temne kavbojke, bluzico iz prvega andrejinega linka, prepasala z opaznim pasom in nekaj "kar tako skupaj zmetanih" zapestnic. Visoke pete pa itak.

Če si zelo suha, potem si natakni kavbojke "slim kroja" in čez obuj škornje.

Vanja

motovilčica  

član od: 29.12.2009

sporočila: 231

10. nov 2011 10:41

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

Zdi se mi, da je andreja spraševala, kaj bi bilo bolje ali bluzica ali pulover.

Uf, pa res . Bluzica, vsekakor.

motovilčica

andreja62  

član od: 9.11.2010

sporočila: 24

10. nov 2011 15:22

Matinovanje je seveda v stilu vesele fešte z živo muziko, torej se bo tudi plesalo. Petke sem itak nameravala obuti. Nisem suhica, čez rit in noge me je za št.44, zgoraj za 40,  dekolte pa rada pokažem. Kakšen pas bi pa dala čez bluzico?

In hvala za odgovore, sem že kar malo obupala, da nihče več ne obiskuje te strani.

 

 

LP Andreja

andreja62

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti