Oblačilni report pomlad poletje 2011

OlivaB  

član od: 5.7.2011

sporočila: 649

22. avg 2011 13:18

To sta pa Vanja in Vendelina tko lepo povedali. Pač če je nekaj kilc preveč se izbere primeren kroj in je to to. Moja postava je tud daleč od idealne. S primerno izbrano kombinacijo kroja in materjala ni tko zelo hudo. Sej teh oblekic je malo morje krojev, za vsak tip in velikost se najde primerna.

Vrap oblekice, iz džersija z dolgimi rokavi imam pa tudi sama zelo rada za prehoden čas. Ta kroj gre pa res na vse tipe postave, tudi na nosečke ;) Sicer pa mora bit nekaj takega:

Za pozimi imam pa v planu nekaj v tem stilu (zraven škornje z nekaj petke in enostavno krojen plašček):



OlivaB

Sporočilo je spremenil(a) OlivaB dne 22. 2011 22:45

_tisa_  

član od: 20.1.2010

sporočila: 343

24. avg 2011 15:53

Pozdrav!

OlivaB, jaz bi tudi.... Kje pa kupuješ take oblekice (enobarvne ne iz raztegljivih, materialov)?

Hvala, LP

 

OlivaB  

član od: 5.7.2011

sporočila: 649

24. avg 2011 21:30

Tisa, odvisno. Če se le da naročim prek neta. Ali pa kadar spotoma kje vidim. Žal pa precej ponudnikov ne pošilja v Slovenijo. 

OlivaB

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

25. avg 2011 8:58

Tisa, v oblekicah kot so tele z olivinih slik je elastan že po defaultu.

Vendelina jr.

OlivaB  

član od: 5.7.2011

sporočila: 649

25. avg 2011 12:16

prva je 100 % linen, ta druga pa rayon/nylon je v bistvu sweater dress

OlivaB

_tisa_  

član od: 20.1.2010

sporočila: 343

26. avg 2011 19:12

Hvala!

Prva mi je všeč... Druga tudi, samo ne zame.

neznan uporabnik

26. avg 2011 19:27

Jaz mam zaj že 7 dni 100 posto linen. boxarce. če grrem v trgovino mam par majčk, tud linen. doma pa boxers in pure skin. malo mam tud par dlag. to je moj fashion last week and so.

 

pa vse me srbi. kaj bi se tuširal. varujem okolje. ker je itak vseeno. po tuširanju sem itak isti čez pol ure. se čoham raje. kot bi en moj kolega rekel mam ful outfit pa real men smell.

 

comfy.

 

 

Multivitamin

multivitamin

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

26. avg 2011 19:43

Multi, ker ravno deliš to birdkost z nami, en nasvet: britev za odveč dlake je fantova največja prijateljica. Pa še manj se čohaš......

Vendelina jr.

neznan uporabnik

26. avg 2011 19:47

Vem, ti javno zaupam, da sem drgač shaved. Sam v tej hici mi se še to ne ljubi

 

D čepim eno uro v tuš kabini pa si malega brijem pa to. Mej malo razumevanja.Saj bo vročina hitro mim.

 

 

Multivitamin

multivitamin

neznan uporabnik

26. avg 2011 20:04

Sem te pa že zdavnaj hoto prašat..

 

Za une, ko so občutljivi odsvetujem branje, čeravno vem, da bodo brali.

 

Also: rad bi si kupil ene usnene boxarce. Zaj jaz sem vse prečekiral. Tega maš na fetishu ko smetja pa po raznih sex shopih. Samo gat ne dobiš pod 250 eurov. Jaz pa nem za gate dal tolk. Kaj ti veš za kaj okol 100. Ker, če bi šel kombinirat to s kakim jacketom bi me prišlo na 2 jurja skor. Ne, da bi jaz to ful nosil Tak občasno. Zaj pa si nimam možnosti nardit rode za par taužnt evrov. Škorne sem si kupo. 500 evrov. Sem vido kak to faj ispade. Škorni, si daš majco črno gor pa leder jacket. Meni je to ful dobro. Samo je drago ko žafran.

 

Ma kdo ideje???

Hvala

 

Multivitamin

multivitamin

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti