Ežoj in argentina

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

17. mar 2011 19:18

Dela, dela, le, da je sistem mal drugačen kot v onih slikah iz Argentine ( in se mal še lovim ). Drugač, danes grem mim vaškeg ribnika in srečam sovaščanko ( pravzaprav, veliko sovaščank, ampak jaz srečam eno, čist določeno. Seveda izmenjamo poljube  ( to je ena taka argentinska navada, bomo mogli to tudi tukaj vpeljat ), seveda se razgovorimo, ne kraja ne konca, gre ena ura mim, pa ta druga...........

 

Torej, če sem že bil pri vaškem ribniku ( *ebiga, v naši vasi kamorkoli greš, greš mim vaškeg ribnik, ker je sred vasi ), pogledam, kaj so danes izvlekli, nalovili so orade, pa še prodajajo z natpisom " akacija ", kaj pa čem, seveda kupim, to je pač ena religiozna zadeva: če so ribe, pa še če je akacija zraven obvezno kupim, vera mi prepoveduje, da kar tako grem mim. Torej, ker je danes kosilo mal argentinsko obarvano, naj bo v tej temi:

 

 

ežoj

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4527

17. mar 2011 19:25

Kaj za en matejev jerbas pa imaš tam? Ob pisalniku?

lp

mzm

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

17. mar 2011 19:25

Čemu je pa tist čavel (žebelj) v skledici namenjen? Je pa zanimivo, da knjige o pescadah imajo, futral so te pa z govedino. Drugač pa: ni mi jasno, kako ti je uspelo najdet ravno tisto sovaščanko, ki se v Zasavju najraj kušuje Ognjič

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

17. mar 2011 19:29

ežoj je napisal/a:

Drugač, danes grem mim vaškeg ribnika in srečam sovaščanko ( pravzaprav, veliko sovaščank, ampak jaz srečam eno, čist določeno. Seveda izmenjamo poljube  ( to je ena taka argentinska navada, bomo mogli to tudi tukaj vpeljat ), seveda se razgovorimo, ne kraja ne konca, gre ena ura mim, pa ta druga...........

 

ežoj

 

Kolk se je nauču pretiravat tam dol v Argentini......  Pa kake originalne spominke je nabavil!!!!

lp

cervus

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

17. mar 2011 19:45

rimljanka je napisal/a:

Očitno si preživel tudi ta hudo nevaren kraj. Zdaj si v varnem Zasavju Zanemarimo, da so včeraj tam čez hrib oropali dve banki na en mah). Ampak, kaj ti kuhinja ne dela, da ni nič objavljenega kosila?



rimljanka



Sporočilo je spremenil(a) rimljanka dne 17. 2011 18:52

 

Ampak to pa je malo čudno, se vam ne zdi?  Študent se poln novih idej in neustrašen, ker je preživel tudi hudo nevarne kraje, vrne v domači kraj in ravno tisti dan in prav tam oropajo dve banki.

Pa kosi šele zvečer in se nekaj izgovarja, kako se je zamudil s sovaščanko.

Meni se zdi sumljivo.

nola

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

17. mar 2011 19:47

O, ob dnevu odprtih vrat bo torej postreženo z mate čajem, iz originalnih posodic. Bomo pač Ilex paragvariensis pili (no ja, saj menda mi ne bo treba, ko pa ne bom med povabljenimi....sem se kar malo zaletela......)

Pa naj vas ne zavede, ta paragvajska bodika ne raste samo v Paragvaju. (uradni prevod bo opravil ežoj).

rimljanka

irena66  

član od: 22.4.2009

sporočila: 747

17. mar 2011 19:53

Ežoj napačno si pripopal sliko kosila al pa večerje. ni prava tema še tam jo daj.

Sem mislila da nisi še nič kuhal.

 

irena66

irena66  

član od: 22.4.2009

sporočila: 747

17. mar 2011 19:54

O sem videla da si prilimal slikico kosila drugam.

Se oproščam in mislim da ti je teknila domača hrana.

irena66

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

17. mar 2011 19:55

Aha, pol na tist čavel paragvajsko šavje natakneš in namakaš v kozarec z vinom? Ognjič

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?terezija
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti