Srebrna tina

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

11. feb 2015 8:48

Kar se tiče Zdravljice in otroškega zborčka - sicer je res, da se nam  posledično oči potijo, je pa tudi res, da so imeli Američani vedno izrazit talent za EPP...

lp

cervus

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

11. feb 2015 8:49

Ko sem nazadnje gledala podelitev kolajn na svetovnem prvenstvu, sem bila zelo presenečena, ker so peli Zdravljico. Se mi je zdelo, da je zadaj ženski zbor pel v živo. Morda se motim da v živo, je še kdo gledal, bilo je res pozno ponoči.

Zborovsko petje imam zelo rada, Mama F mogoče rabijo samo malo vzpodude?

 

naor

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

11. feb 2015 8:58

Opa, to je pa tako, če preskočiš lekcijo, torej je bil to otroški zbor. Bolj so se mi zdeli ženski glasovi, a vseeno, bilo je zelo lepo slišati. Elaphus, imeli, imeli in še imajo, kruha in iger!

 

naor

anka  

član od: 7.9.2005

sporočila: 4627

11. feb 2015 9:33

Neglede na karakter, kakršnega ima kdo, tudi če je nadut, še vedno je sama mogla odsmučati progo in to tako dobro, da je prehitela vse tekmice.

 

BRAVO TINA!!    

 

Pogrešali jo bomo, če drugo leto ne bo več vijugala med količki in skrbela za povišan srčni utrip v času tekme, ko bomo navijali za čimboljši rezultat!

Na tem svetovnem prvenstvu ji privoščim še kakšno medaljo! Res neverjetno lepo pa s strani organizatorjev, da je Slovensko himno zapel otroški pevski zbor.

Slovenskemu smučanju bo pustila ogromen pečat in upam, da mnogim, ki ji bodo sledili, motivacijo in voljo.

anka

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

11. feb 2015 11:47

Komentator je povedal, da so se naučili 15 himn, z učenjem pa začeli junija. EPP gor ali dol, meni je všeč.

V primeru, da zmaga smučar iz xy države, katere himne ne znajo, pa ne vem, kak scenarij imajo planiran. Pa to se na takih prvenstvih rado zgodi. Počakajmo....

marjja

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

11. feb 2015 14:05

elaphus je napisal/a:

Kar se tiče Zdravljice in otroškega zborčka - sicer je res, da se nam  posledično oči potijo, je pa tudi res, da so imeli Američani vedno izrazit talent za EPP...

lp



cervus

Absolutno, predvsem pa ga znajo ob pravem času na pravem mestu izrabit

 

Zato pa pravim: tolikokrat je med Slovenci slišati jamranje v stilu "majhni smo, nihče nas ne opazi, ostajamo neprepoznavni, blablabla," hkrati pa samohvalo v stilu "naša Golica je največkrat predvajana skladba na svetu, mi imamo največ športnih prvakov na prebivalca, mi imamo največ pevskih zborov, v vsaki vasi so vsaj trije in tako narpej" - torej?
Kako že pravijo pri ameriškem gigantskem proizvajalcu športne opreme? "Just do it!"

In naredijo.

 

Mojca

čokobananca  

član od: 19.4.2009

sporočila: 132

11. feb 2015 14:58

 

mamaF je napisal/a:

Jaz pa sem ob podelitvi slalomskih kolajn z veseljem poslušala slovensko himno, ki jo je izvedel otroški zborček.

 


Mojca



Sporočilo je spremenil(a) mamaF dne 11. 2015 00:44

 

MamaF, a ti si pa Tini že slalomsko kolajno pripela?  Nimamo nič proti, upam da se uresniči!

 

 

 

čokobananca

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

11. feb 2015 16:34

marjja je napisal/a:

 EPP gor ali dol, meni je všeč.

 

marjja

Normalno, to je eden glavnih ciljev EPP-ja

lp

cervus

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

12. feb 2015 1:55

čokobananca je napisal/a:

 

mamaF je napisal/a:

Jaz pa sem ob podelitvi slalomskih kolajn z veseljem poslušala slovensko himno, ki jo je izvedel otroški zborček.

 


Mojca



Sporočilo je spremenil(a) mamaF dne 11. 2015 00:44

 

MamaF, a ti si pa Tini že slalomsko kolajno pripela?  Nimamo nič proti, upam da se uresniči!

čokobananca

Hahaha, ja glej, če moj lapsus napoveduje tudi slalomsko, bom vesela

Smukaška je bila v resnici mišljena v tistem postu, seveda



Mojca

Sporočilo je spremenil(a) mamaF dne 12. 2015 01:56

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti