Čiščenje,varstvo...

naty24  

član od: 7.1.2011

sporočila: 2

tema odprta - 18. jan 2011 11:44 | ogledi: 6.647 | odgovori: 23

Sem preprosta, natančna pridna študentka, ki išče delo, torej nudim čiščenje stanovanja, urejanje okolice okrog hiše, v varstvo vzamem tudi kakšnega otroka. Maribor z okolico.

za več informacij me kontaktirajte na zasebno sporočilo..

Lp

naty24

neznan uporabnik

18. jan 2011 13:19

Madonca, dej pohit, da te "carinska služba" ne ulovi, ker delaš na črno??!!

Srečno!!

 

 

japaja

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

18. jan 2011 13:30

Saj ni nikjer napisala, da dela na črno

rrr

neznan uporabnik

18. jan 2011 13:58

Ja, verjetno če bo pospravila kakšno stanovanje, ne bo na črno ampak bo na belo oz. na bleščeče..

In po tanovem bo kakršno koli delo, ki ga opraviš proti plačilu, razen če ne prineseš sosedi premog iz kleti ali pa greš pomagat stricu pri trgatvi....

 

In na koncu koncev, da se ne bi preveč sprenevedali: dvomom, da lahko Naty24 za svoje usluge izda račun?

 

Naty24, brez zamere, ne leti nate, vesela sem, da se komu sploh ljubi delati!!!! Tudi moja hči je hodila pospravljat, tudi moj sin je nosil drva (izven študentskega servisa), tudi sama sem že kdaj komu takole "na roke" plačala za uslugo...

 

Če smo se nekje na Obamovi temi pogovarjali kako in kaj, se mi zdi, da ni nič narobe, če dam v zvezi s spremembami, ki se pripravljajo, kakšno pripombo. Ali pač?

Menda ja ne bomo tiščali glave v pesek?

japaja

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

18. jan 2011 20:55

No, vseeno si prav lahko vsaj ti prijazna. Nikjer nisi napiala, da delaš na napotnico, no. Pa kako zbadanje ali dva tudi moraš prenesti, se ti ne zdi? Konec koncev je tvoj edini zapis do zdaj tale.

rimljanka

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

18. jan 2011 21:11

No ja, vsak si lahko misli svoje. Dejstvo je, da naty ni nikjer napisala, da bo delala na črno in nikjer ni napisala, da bi delala na napotnico. Možno je pa oboje

rrr

neznan uporabnik

18. jan 2011 21:50

Možno je vse. Tudi to, da me bodo v bodoče kaznovali, če bom prijateljici od tete s trga prinesla kilo kolerabe in mi bo v znak hvaležnosti dala 10€ za kino.

Ne bojo me kaznovali, če bom kilo kolerabe prinesla teti (svoji).

 Tako nekako jaz razumem razpredanja o poostrenem nadzoru dela na črno ali sivi ekonomiji (kar se lepše sliši) in nekoga(pozabla koga) sem lastnoušesno slišala po TV, da je na vprašanje, na kakšen način bo potekal nadzor, odgovoril:

"Ja, pa saj je popolnoma evidentno, da če nekdo stopi v neko stanovanje skuštran in pride po določenem času ven lepo sfriziran, da je v tem stanovanju potekalo delo na črno."

Sem bila rahlo paf in si sploh nič več nisem zapomnila

Priznam, da tega, da lahko jaz kot gospodinja nekoga najamem preko študentskega servisa, nisem vedela. Evo.

 

Naty24, vsekakor ti želim, da boš uspešna in dobro plačana za svoje delo, kar se pa sikanja tiče, pa prvič:

- nihče ni sikal nate

in drugič:

- osredotoči se na vsebino.

Včeraj sem namreč spet zasledila, da so teh "carinskih" inšpektorjev usposobili in jih zaposlili bistveno več kot do sedaj in da so pripravljeni na akcijo.

Država pač rabi denar.

 

Pa še to. Ja, jaz res nimam razčiščeno v svoji glavi. Zato razčiščujem nonstop (in komaj folgam).


japaja

neznan uporabnik

18. jan 2011 21:55

Ma dej, Naty24, zdej sem pa prebrala, kaj si medtem napisala.

S tako slabimi živci boš bolj težko otroke varovala, sori.

 

Zdaj pa tut mene več ni KVAK

japaja

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

18. jan 2011 22:00

Vsekakor je treba bit previden. Poznam primer, ko je inšpektorica od lastnika spletne strani zahtevala IP naslove s katerih so bili poslani podobni oglasi. K

tunna  

član od: 11.9.2010

sporočila: 288

18. jan 2011 22:49

okej, jaz sem tudi študentka in mi ni jasno, kako za vraga lahko delaš na napotnico pri fizični osebi ... pogoj, da delaš na napotnico je ta, da delaš za eno podjetje. npr. jaz sem delala za Atlantis, sej se tam zmenila, da dobim delo, sem šla na študentski servis in so mi izdali napotnico za Atlantis, ker so bili oni prijavljeni kot delojemalci v študentskem servisu. fizična oseba ne more priti na študentski servis in rečt jaz bi rada da ta pa ta dobi napotnico, da bo pri meni čistila, ali pač?? tunna http://titabota.blogspot.com/

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

19. jan 2011 8:10

naty24 je napisal/a:
Sem preprosta, natančna pridna študentka, ki išče delo, torej nudim čiščenje stanovanja, urejanje okolice okrog hiše, v varstvo vzamem tudi kakšnega otroka. Maribor z okolico.
za več informacij me kontaktirajte na zasebno sporočilo..
Lp
naty24

Začetek spodoben...

naty24 je napisal/a:
Pa halo kaj je za vami tukaj na forumu??kje piše da bi delala na črno?lepo piše sem študentka in ja menda imam napotnico za delo???aja to je za vas delo na črno...
pa saj eni pač nimate razčiščeno v glavi in se ne bom z vami obremenjevala, mogoče pa bo kdo potreboval pomoč doma za kar sem odprla forum ne pa za neko zbadanje kako in kaj bi kdo delal..
naty24

Konec grozljiv. Take študentke ne spostim niti na dvorišče, kaj šele v hišo ali bližino moje družine. Slabo reklamo si delaš, punca.

tulka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti