Svečani oblačilni report 2011

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

29. apr 2011 22:43

Saj ima tudi brata :).

Čarli08  

član od: 4.1.2010

sporočila: 275

29. apr 2011 23:06

Vendy, če pripravljaš "oskarjevski" report, me prosim daj na listo ;) Čarli08

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

29. apr 2011 23:15

tamalaursa je napisal/a:
Saj ima tudi brata :).

 

Mah, ne ga lomit!

Vanja

motovilčica  

član od: 29.12.2009

sporočila: 231

29. apr 2011 23:34

Tudi meni je bila nevestina obleka zelo lepa, sploh glede na protokolarne omejitve, ki jih je morala kate upoštevati. Pa zdi se mi, da je zelo sodila h Kateinemu siceršnjemu elegantnemu in nenačičkanemu stilu in da se je ona tudi v njej super počutila, kar je pa itak najvažnejše Pippa je naravnost blestela. Vseskozi je imela na obrazu nasmeh, tako obleko, kot jo je imela ona, bi pa jaz z veseljem imela za svojo poročno (če bi mi pristajal tak kroj, ker imam kak kilogram več od nje) Tudi tretja iz družine Middleton, nevestina mama, je bila pomoje oblečena zelo okusno in priložnosti primerno. Pastelni kostimčki sicer niso nekaj, nad čemer bi bila navdušena, a njen je bil lep in lepo ji je pristajal Od kraljice Elizabete II. ne pričakujem več neke hude mode, ima pač svoj čuden stil z groznimi barvami. Ampak rumen kompletek je bil dokaj spodoben Za Camillo smo se vsi v službi strinjali (smo gledali celo poroko po službeni dolžnosti ), da vedno boljše izgleda. In glede na njene težave z oblačenjem v preteklosti je bila tokrat lepo oblečena Victoria Beckham je imela pomoje super obleko, glede na to, da je noseča, le za odtenek pretemno, saj na prvo žogo izgleda črna. Ampak še tako fajn obleka ne pomaga, če se držiš tako kot ona. Victoria ni bila lepa, samo lepo oblečena, in to potem ni tisto pravo. Beatrice in one druge prej nisem opazila, ampak zdaj, ko sem šla gledat fotke, se lahko strinjam z Vanjo, da sta res kot zlobni pepelkini sestri. Katastrofalno brez okusa. Primer slabega okusa mi je bila na tej poroki tudi partnerka Nicka Clegga Miriam Gonzalez Na splošno sem opazila, da so bile soproge/partnerke kronanih glav večinoma lepo in priložnosti primerno oblečene, medtem ko so ostale pogosto "kiksale", če ne v drugem z detajli Od vsega pa so me v Westminstrski opatiji najbolj zabavali klobuki. V glavnem so bili za moj okus ali grdi ali smešni, še najbolj so mi bili všeč taki majhni klobučki v obliki rož. Primer, kjer je klobuk nadvladal osebo, ki ga je nosila, pa je pomoje Tara Palmer Tomkinson, ki je imela za moje pojme krasno obleko, a ogaben klobuk, ki ga pa nisi mogel zgrešit. še link, na katerem so "glavne" obleke na poroki http://www.harpersbazaar.com/fashion/fashion-articles/roya in še eden http://www.harpersbazaar.com/fashion/party-snaps/royal-wed motovilčica

Čarli08  

član od: 4.1.2010

sporočila: 275

30. apr 2011 0:15

Nekateri klobuki so res gate trgali ... Čarli08

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

30. apr 2011 1:47

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

tamalaursa je napisal/a:
Saj ima tudi brata :).

 

Mah, ne ga lomit!



Vanja

O, ja, na slovesnosti v Westminsterski katedrali je James Middleton bral berilo. Tule je ta mladenič (dobri geni so v tej družini, ni kaj

james

Mojca

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

30. apr 2011 4:24

Kraljico Elizabeto je na enem radisjkem programu moderatorka ocenila kot "jajček na oko".

 

Še nekaj sem opazila na enem posnetku, a ne vem, kje je točno bilo, mislim pa, da v Westminster Abbey. Ko Kraljica vstopi in pozdravlja zbrane in ročno preskoči Camillo, pozdravi sinčka Charlija in se obrne proti snahi, a jo komaj pogleda. Camilla se ji prikloni. No, kraljica je pač to kar je in njen se ni treba pretvarjati, da ima nekoga rada ali vsaj tolerira, če ga (je) ne. Če najdem video, ga prilimam.



Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 30. 2011 14:04

ela113  

član od: 26.4.2011

sporočila: 134

30. apr 2011 13:40

tamalaursa je napisal/a:
Se mi zdi da bi Pipa in princ Harry prav pasala skupaj a se vam ne zdi?
Hehe, a veš, da ko sem jih gledala tam na balkonu, sem isto pomislila ela113 Sporočilo je spremenil(a) ela113 dne 30. 2011 13:47

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

30. apr 2011 14:30

A ne da? Saj mediji so tut zagrabili to. Sploh ker sta bila itak oblečena tako, da bi se lahko mimo grede tudi ona 2 poročila. On v uniformi (se mi zdi da) škotske vojske ali nekaj takega, ona pa v beli obleki. Sem pa tudi med prenosom opazila da se Harry mogoče kar malo spogledoval z Pipo (ali sem pa to videla samo zato ker se mi zdi da bi res pasala skupaj )

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti