Hujšanje

aloja  

član od: 13.1.2011

sporočila: 3

19. jan 2011 23:28

Drage uporabnice in uporabniki tega foruma...res ne vem kaj vas je pri mojemu sporočilu tako zmotilo. Ker sem se že ogromno let prematrala s svojimi kilogrami na tak ali drugačen način in ker razumem in vem kako je hudo nekomu, ki ima veliko kilogramov preveč, tako kot sem jih imela jaz....sem samo hotela pomagati, da bi se še kdo počutil tako dobro kot jaz po izgubi 34 kg in to je vse. Ja verjamem vsem vam ...vadba in vadba in vadba...ampak če s sabo nosiš 40 kg prekomerne teže, to ni tako enostavno... Kolikor sem prebrala v navodilih ni dovoljeno nobeno oglaševanje, delanje reklam...ampak mislim da je ime raznih diet reklama...za njihove knjige itd.... zato nočem delati nobene reklame. Ponavljam s svojim rezultatom hočem samo pomagati, pa ne glede na vaša mišljenja. For thing to change you must change first. aloja

tunna  

član od: 11.9.2010

sporočila: 288

20. jan 2011 7:53

izgubiti 34kg brez odrekanja? če je možno izgubiti toliko kg brez truda, kako je komurkoli v prvi fazi sploh uspelo se toliko zrediti?? tunna http://titabota.blogspot.com/

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

20. jan 2011 8:54

Z vage brišem prah, to pa je tudi vse, decembra in januarja nanjo ne stopim niti pod razno, kvečjemu pri kakem dohtarju, če je treba. Drugače pa sem kot yulchi, če se mi zdi, da je meja za konfekcijsko številko prekoračena, črtam sladice z jedilnika, pa sem hitro nazaj na normali.  

 

34 kg viška z odrekanjem normalnemu načinu življenja je hitro tu. In malo brez zveze se mi zdi nekomu plačevati, ker to enostavno pomeni, da sam nisi sposoben urediti svojega življenja. Vsak začetek je težak, a nagrada na koncu je uau - vredna vsega truda. Govorim tudi o drugih situacijah, ne samo o hujšanju.

Ker zdaj je treba to življenje živeti tako naprej... Kdo garantira, da je to zdaj način življenja in da ne bo prišlo do jojo efekta, potem pa ponavljaj vajo v nedogled in seveda plačuj zraven.  Ne, hvala.

 

 

 

Loni Makaroni

tunna  

član od: 11.9.2010

sporočila: 288

20. jan 2011 8:59

Loni je napisal/a:

Z vage brišem prah, to pa je tudi vse, decembra in januarja nanjo ne stopim niti pod razno, kvečjemu pri kakem dohtarju, če je treba.

jaz sem danes ponoči sanjala da sem imela sistematski pregled ... in je bila katastrofa ko je bilo treba stopiti na vago :D tunna http://titabota.blogspot.com/

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

20. jan 2011 10:28

tunna, jaz imam zmeraj ginekologa takoj po novem letu, pa potem izmenično poslušam, enkrat sem preveč shirana, drugič pa imam kako kilo viška. Zanimivo je, da so mi vedno oblačila iste številke prav. Lansko leto sem bila v shirani fazi (kar je bilo celo res, ker sem bila skoraj cel mesec prej bolna), letos imam pregled sicer šele februarja, ampak imam definitivno spet tisto kako kilo za dol dati težo. Seveda, če vprašaš njo, ne mene. Glede na to, da sem po letih nevečerjanja končno začela tudi ta obrok vase dajati, bi se moralo kje poznati, definitivno se pozna pri eni stvari, ponoči nisem več lačna.

Loni Makaroni

tunna  

član od: 11.9.2010

sporočila: 288

20. jan 2011 10:37

jaz ga imam čez 3 mesece, tako da do takrat bom tudi jaz že v malo boljši formi, čeprav mi nikoli nič ne reče - niti graja, niti pohvala. sem pa vestno dolga leta jih poslušala na sistematskih pregledih ... dokler so bili še v osnovni šoli, me ni preveč ganilo, glede na to, da je imela zdravnica tudi kar u la la viška kil, ampak lani, na faksu, ko mi je pa ena shirana dohtarca rekla 'ja tole je pa slabo', to pa je malo zaskelelo, hehe tunna http://titabota.blogspot.com/

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

20. jan 2011 15:28

Hehehe! Priblizno 15 let sem imela sama pravilo, da ne stopam na tehtnico. Problem je bil v tem, da sem bila zelo slank (nikoli suhica), tezka pa kot svinec (ne me zdaj popravljat, OK). 

Ko sem sla na zdravniski pregled, sem jim vedno zabicala, da mi niti pod razno ne smejo povedati, koliko kil imam! 

Zdaj se tehtam, ampak moje merilo je se vedno, kako so mi prav kavbojke. Z leti sem se sprijaznila, da moje telo pac ni namenjeno kavbojkam stevilka 26 ali 50im kilam, razen ce postanem totalno anoreksicna. Ko mi je to enkrat prikapljalo v glavo, sem si in posijalo je .

Vanja

garkl  

član od: 11.8.2007

sporočila: 6

20. jan 2011 19:13

Sedaj pa že tudi mene zanima, v čem je skrivnost. Lp, Garkl garkl

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

20. jan 2011 22:13

Garkl, a ugibam? Po zs nič ne boš izvedela, verjetno ti da le kakšen telefon ali povezavo na spletno stran ali naslov, kjer boš vse izvedela... če si dovolj močno želiš... Ja pa ja.

Ah... ko ravno v eni temi vštric teče beseda o toleranci - slabo prenašam 'nategovanje' naivnih. Pa me ustreli.

tulka

Tanaya  

član od: 10.12.2010

sporočila: 152

24. jan 2011 16:27

Jaz sem pred leti shujšala 10 kg z ločevalno dieto. Brez knjig, receptov ipd. Ločevala sem beljakovine in ogljikove hidrate, nisem pila sladkih pijač (sladkarijam se nisem odpovedala). Hitra hoja vsak večer 15-20 min. Po sedmi uri zvečer nisem več jedla. To je to Tanaya Sporočilo je spremenil(a) Tanaya dne 24. 2011 16:28

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti