Hujšanje

passi  

član od: 8.6.2010

sporočila: 20

7. jan 2011 14:27

Brezlj sam verjamem v različne prehranske dodatke za http://www.wellneo.si/hujsanje/, med katerimi pa je potrebno ločit zrno od plevela. Tu mislim, da je potrebno izbrati dodatke, ki so primerni točno zate, torej ne kupovati kar nekaj, kar je trenutno v "modi". Fat burner pa je, kot vem, namenjen izgubi maščobnih zalog. Upam, da je kaj pomagalo.

[url=http://www.pavza.com/zivali]živali[/url]

Sporočilo je spremenil(a) passi dne 06. 2013 16:08

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4527

7. jan 2011 14:45

Zagotovo uspešen fat burner je hoja, (še bolje tek) na hrib , kolo... v tem stilu so za mene edini uporabni dodatki.

lp

mzm

aloja  

član od: 13.1.2011

sporočila: 3

19. jan 2011 12:38

Draga Mateja, ko sem prebrala kar si napisala, sem se kar zamislila....moram priznati, da sva z možem imela podobne težave...od prekomerne teže naprej. In ravno tako sva sklenila, da je temu zadosti. Prej sva probala 1001 dieto, nasedala raznim reklamam po TV in drugje, in verjetno veš kako so bile učinkovite....dokler šteješ kalorije...se odrekaš najljubšim stvarem...umiraš od lakote...je vse ok, kilogrami grejo dol, ko pa popustiš pod pritiskom je vsega lepega konec in vsi kilogrami, ki si jih izgubil pridejo nazaj kr čez noč :( in seveda jih dobiš še nekaj zraven, tko za nagrado, ker si mučil telo... Ja na srečo sva midva temu rekla DOVOLJ JE, čas je da narediva nekaj dobrega zase. Srečala sva prijateljico, ki nama je razložila zakaj se nama to dogaja in kaj lahko spremeniva. Poslušala sva jo ... In končno se lahko z veseljem pogledam v ogledalo, oblečem stvari, ki sem jih vedno gledala samo na drugih, ja to je res zadovoljstvo...izgubila sem 34 kg in več kot 150 cm po vsem telesu, od tega 57 cm okrog pasu, mož 28kg, in to res brez stradanja, pa še izboljšujeva svoj rezultat in kar je pomembno...BREZ LAKOTE, STRESA, MUČENJA, ŠTETJA KALORIJ, ... in počutimo se vsi trije odlično! :o) Aja, še en pomemben podatek...končno sem se rešila glavobolov, ki so me mučili več kot 8 let in to samo 3 mesece po tem, ko sva se odločila za spremembo. Če te zanima ali pa koga drugega bom nesebično podelila kaj smo spremenili, ker vem kako je težko z kilogrami. jasna aloja

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

19. jan 2011 12:59

Hmmm. malo mi smrdi po reklami. Mogoče se motim. Če je tako preprosto in si nesebična, zakaj ne poveš vsem na forumu?

tulka

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15166

19. jan 2011 13:36

Tudi mene zanima? Pa menda ne herbalife? Jaz osebno še vedno prisegam na pravo razmerje hrane in veliko gibanja.

aloja  

član od: 13.1.2011

sporočila: 3

19. jan 2011 13:53

Vsekakor je pot do boljšega počutja in izgube kg zdrava in uravnotežena prehrana in gibanje :) !! Hmmm, glede reklame pa ... ja jaz sem svoja najboljša reklama, ker imam prvič po vseh teh letih 34 kg manj in se počutim fenomenalno...če si pa kdo želi podobnega rezultata pa je odločitev njegova in povdarek je samo NJEGOVA in nikogar drugega...in ta me lahko kontaktira, če se želi kaj spremeniti. aloja

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

19. jan 2011 14:47

Zanimivo, še vedno ne pove, za kaj gre...

Res me zanima, zakaj poveš samo preko zasebnih sporočil.

tulka

yulchi  

član od: 16.8.2007

sporočila: 630

19. jan 2011 15:26

Ah, jaz sem pa po nekaj letih uspešnega-neuspešnega hujšanja prišla k pameti in nehala nasedat vsaki dieti, reklami itn. Ne verjamem oolong čajem, kombuči, neki prečiščevalni dieti (ki pa je vseeno koristna), pa niti nekim tabletam, zvarkom, hujševalnim keksom in čokoladam... Jem kaj mi paše, pijem kaj mi paše, predvsem pa pazim da se ne najem do sitega in da zvečer ne pretiravam s težko hrano. Seveda poskušam jesti bolj zdravo hrano, ampak ne rabimo biti zato ortoreksiki... Saj nisem kritičen primer, ljudje ki me poznajo, bi mislili da sem malo čez les, ker "hujšam", ampak res se mi ne da kupovati za eno konfekcijsko številko večje obleke. Sem zelo izbirčna pri oblekah, zato jih težko najdem. Vedno se najdejo kakšni dobri izgovori, zakaj se je dobro "ne zredit". Poleg zdravstvenih, seveda. Imam določeno mejo na tehtnici. In ko jo dosežem, se malo bremzam. Pa tudi malo me bremza vsakdanje srečevanje s "podhranjeno" taščo Sem pa res potem vsak dan tekla do uro in pol in po teku samo še vodo pila, ali kozarček jogurta ali sojinega mleka s sadjem ali cornflakesi. Pa še ti so bili polnozrnati. Predvsem predlagam pilates, ki oblikuje telo in prehrano nezavedno! Pa brez zamere vsem, ampak meni je fajn prebirati Vendelinine poste, ker ne olepšuje realnosti. Nisem nikogaršnja pripadnica, ampak kar je res je res. Ljudje smo različni, eni pišejo bolj sočutno, drugi pa realno. In današnji svet je neprizanesljiv, bolezen pa tudi ne izbira ljudi. Hitro pride, brez da jo kličemo. Yulchi -.-

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

19. jan 2011 19:10

tulka je napisal/a:

Hmmm. malo mi smrdi po reklami. Mogoče se motim. Če je tako preprosto in si nesebična, zakaj ne poveš vsem na forumu?



tulka

 

Saj ves kako je, Tulka: If it sounds too good to be true, it probably is. 

 

Tudi meni smrdi po denarcih.

 

Vanja

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

19. jan 2011 21:29

tulka je napisal/a:

Zanimivo, še vedno ne pove, za kaj gre...

Res me zanima, zakaj poveš samo preko zasebnih sporočil.



tulka

 

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

tulka je napisal/a:

Hmmm. malo mi smrdi po reklami. Mogoče se motim. Če je tako preprosto in si nesebična, zakaj ne poveš vsem na forumu?



tulka

 

Saj ves kako je, Tulka: If it sounds too good to be true, it probably is. 

 

Tudi meni smrdi po denarcih.

  



Vanja

 

Bože mili, tulka, dela!!!!! Hvala, hvala, hvala!

Aja, kdo je že rekel: mnogo hrupa za nič??? (se nanaša na tisto famozno shujševalno metodo, ki se nesebično deli po zs, hehehe)

lp



cervus

Sporočilo je spremenil(a) elaphus dne 19. 2011 21:30

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti