Evropska garancija

zana25  

član od: 15.1.2007

sporočila: 69

tema odprta - 8. dec 2010 22:13 | ogledi: 7.185 | odgovori: 6

Nevem, mogoče je bila odprta že podobna tema,ampak je žal nisem zasledila. Ker se mi je pokvaril pralni stroj, moram kupiti novega. Ker pa nimam veliko denarja, in sem malo gledala Gorenjeve stroje, ufffff, še en čas ne bom mogla prati. Potem pa sem pregledala Metrojev katalog in zasledila Gorenjev pralni stroj, 6kg, 1600 obratov, razred A+ za samo 360€!!!!!!! Pri nas lahko našteješ 600€ ali več, zakaj je to tako???? Najpomembnejše kar me zanima, pa je, kako pa je z garancijo kupljenih stvari v Metroju - ali jo lahko uveljavljaš tudi v Sloveniji?Kako dolgo pa velja? Ima mogoče kdo izkušnje z tem? Naj mi prosim pomaga, saj nujno potrebujem nov pralni stroj, denarja pa ni veliko:((

zana25

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

9. dec 2010 7:09

zana25,
jaz sem bil v podobni situaciji pred dvadesetimi dnevi in sem v harvey norman v ljubljani kupil stroj konig KWM 105 A za 199,90 €. Meni se zdi vredu, lepo dela, v prmerjavi starim zanusi.

ežoj

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

9. dec 2010 7:29

poglej dobro v Metrojev katalog ali je cena z davkom ali brez. (no tudi če je z davkom je ceneje kot pri nas). Imeti moraš njihovo kartico. Jaz sem v Metroju kupila mikser zase in kolegico. Kolegici se je pokvaril in je garancijo uveljavljala na slovenskem servisu ob priloženem računu iz Metroja in garancijskim listom. http://www.mojalbum.com/tajda

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

9. dec 2010 7:59

Če jaz ne bi imela dovolj denarja za nakup stroja,sigurno ne bi gledala po tujih katalogih.

Trenutno je najcenejši matrix stroj v tušu cena pa je 194,90 .Sama imam sicer beko za katerega sem lani dala 220 evrov pa mi je čist .

kriznana

Lizzie  

član od: 26.2.2009

sporočila: 504

9. dec 2010 8:59

Js bi poklicala na servis Gorenje in vprašala, če lahko pri njih servisiram stroj kupljen v Avstriji. Ti bojo najbolj točno odgovorili.

Lizzie

zana25  

član od: 15.1.2007

sporočila: 69

9. dec 2010 10:58

Preverila, garancije ni možno uveljavljati pri nas, samo v Avstriji velja 2 leti. Tako , da ta ne pride v poštev. Hvala za nasvete! zana25

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti