Pomoč...

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

24. nov 2010 20:47

Najmanj nepomembno??? Dvojno zanikanje? Ali ne bi bilo bolj pravilno - najbolj nepomembno???

lp

cervus

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

24. nov 2010 21:00

Anketa je v okviru po magistrskega dela, piše v anketi, ti pa praviš, da delaš magisterij. Kaj je res?

No, meni se zdi, da je anketa nivoja seminarske naloge nekje v 1. letniku srednje šole. Pa brez zamere, povedala sem le svoje osebno mnenje.

rimljanka

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

25. nov 2010 9:47

Tovaršice no, kaj smo danes tak hude

KristinaG  

član od: 23.8.2005

sporočila: 87

25. nov 2010 10:39

Izpolnjeno! Tu pa res nekateri ne morejo brez tega, da te najprej popljuvajo.....če bi želele pomagat punci, bi rešile anketo .... KristinaG

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

25. nov 2010 10:54

KristinaG je napisal/a:
Izpolnjeno! Tu pa res nekateri ne morejo brez tega, da te najprej popljuvajo.....če bi želele pomagat punci, bi rešile anketo .... KristinaG

Žal, ankete se ne da rešiti, torej je ne bom. Če sem jo izpolnila ali ne, je pa moja stvar.

rimljanka

banana130  

član od: 22.12.2009

sporočila: 228

25. nov 2010 11:02

Izpolnjeno. Pa brez komentarja.

banana130

sonci  

član od: 27.9.2005

sporočila: 442

25. nov 2010 11:49

Se strinjam, da je anketa morda nekoliko neposrečena, vendar vem, da preden gre anketa v javnost, jo pregleda mentor (pa če je to srednješolski ali pa univerzitetni profesor) in jo "požegna". Torej, nivo ankete ni nujno (v celoti) krivda tistega, ki si z njo pridobiva statistične podatke. Kar se pa učnih načrtov tiče pa je dejstvo, da so le-ti lahko odlični, povprečni ali pa tudi zelo slabi. Iz zelo slabih lahko dober učitelj naredi veliko in zanič učitelj iz odličnih zelo malo! Slab učni načrt ne sme biti izgovor za slabo delo! Lep pozdrav sonci

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

25. nov 2010 12:14

KristinaG je napisal/a:
Izpolnjeno! Tu pa res nekateri ne morejo brez tega, da te najprej popljuvajo.....če bi želele pomagat punci, bi rešile anketo .... KristinaG

Če opozorim na nekatere stvari, ki se mi ne zdijo povsem OK, to še ni "popljuvanje". In niti slučajno ne vem, zakaj je potreben tako napadalen odgovor. In še odgovor multiju: Na koncu OŠ so NPZ, ki ne služijo ničemer, razen nadzorovanju učiteljev - nihče me ne bo prepričal v karkoli drugega. Na koncu srednje šole pa sledi matura - ta služi, poleg zgoraj omenjenega, še mnogočemu. Torej, bolje se je držati učnih načrtov vsaj do neke mere - če se jih ne, v prvem primeru "našpukajo" ("napljuvajo" mi glih ne leže ) učitelji, v drugem pa profesorji in dijaki.

lp

cervus

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

25. nov 2010 12:37

Po moje se nihče ne drži UN kot pijan plota. Se enostavno ne da. So pa včasih kake stvari zelo čudne - recimo, imaš v enem razredu 1,5 ure na teden določenega predmeta, v drugem pa dve uri, pa je učbenik za predmet z 1,5 uro trikrat debelejši kot tisti z dvema urama. Pa v tanjšem ni težja snov, da se razumemo.

lp

cervus

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

25. nov 2010 12:56

multivitamin je napisal/a:

Pred kakimi parimi meseci, nekje marca ali aprila sem se peljal iz Mb v Lj. Pred mano je sedela ugledna profesorica slovenščine in nemščine. V Celju se ji je pridružila kolegica. Nakar sta celo pot udrihale po šolskem sistemu. Ne po dijakih. Obema so se dijaki celo zelo smilili. Pogovarjali sta se pa o tem, koliko nepotrebnih zadev in ne vem kakih neumnosti vse, je v učnem načrtu. In kako se pravzaprav obema dijaki smilijo, kake traparije jih vse morata učiti, da izpeljeta ta načrt. Nakar sta ugotovili,da je vse skupaj ena velika bedarija. Pa tudi, da one dve raje to bedarijo speljeta točno tako, kot to piše. Ker je baje zanju bolje tako. Jima vsaj nobeden ne bo mogel očitati nepravilnosti pri delu. Pa dijaki gor al pa dol.

Sedaj me pa zanima kaj si o tem mislite ostali prosvetarji tukaj, pa nasplošno vsi, ki se tukaj oglašamo.multivitamin

Če se sodniku zdi en zakon trapast, a potem vseeno sodi po njem ali se loti sojenja po zdravi pameti? Resno sprašujem, multivitamin.

Tisti, ki ne delajo v prosveti, lahko pametujejo, tisti, ki delamo, poznamo zakone, pravilnike in VEMO, kaj MORAMO, koliko pa ta MORAMO kršimo, to gre pa na rovaš tega, da s tem lahko SEBI (in ustanovi, kjer delamo), nakopljemo resne težave, vse do nivoja tega, da tvegamo izgubo službe, zapor,.......

Izbira je torej (menda) naša. Je res?

rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti