Oblačilni report za jesen-zimo 10-11

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

9. sep 2010 11:24

Vendelina jr. je napisal/a:
Tudi v najbolj navidez nobl družbah najdeš maso prostakov in drugače omejenih primerkov.Vendelina jr.

Očitno res, ampak do včeraj tega nisem opazila.

 

 

saša

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

9. sep 2010 12:02

hmmm, pa res drži tista teza psihologov : v zavest nam pride samo tisto, kar nam ugaja.

lp

cervus

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

9. sep 2010 12:49

Sem malo razmišljala, katera stilska ikona ima blond dolge lase. In ugotovila, da me je Gwyneth s svojim puščanjem tenkih laskov spet razočarala In edina, ki je znala nositi dolge blond lase (pobarvane) in puščati fenomenalen vtis, je že enajst let mrtva - Carolyn Bessette Kennedy. Skratka, lase je imela spete v figo. In zraven zadosti močan karakter za rdeči lipstick. Nekaj slikic: http://www.huffingtonpost.com/2009/07/16/carolyn-bessette-k Vendelina jr.

Vilma  

član od: 30.8.2004

sporočila: 560

9. sep 2010 13:15

In kaj porečeš Vendelina na najbolje oblečeno blondinko z dolgimi lasmi v slovenski politiki? Katarino Kresal?   

Vilma

Dobrojedka  

član od: 11.4.2010

sporočila: 282

9. sep 2010 13:54

Nisem Vendelina, porečem pa, da tako mrzlo žensko redko vidiš. Meni je všeč, kar svetuje Vendelina - igranje z moško - ženskim stilom. Ampak pri KK vidim samo moško. Sem pa bila zelo presenečena, ko je kar nekaj moških prijateljev njen stil komentiralo podobno. Dobrojedka

Vilma  

član od: 30.8.2004

sporočila: 560

9. sep 2010 14:14

Dobrojedka tudi meni je všeč, kar svetuje Vendelina. Ravno zato sem vprašanje naslovila nanjo, čeprav so seveda dobrodošla mnenja vseh.

Katarino pa sem izpostavila  predvsem zaradi kombinacije dolgih blond las in titule, ki so ji jo podelili. "Najbolje oblečena v slovenski politiki". Meni že njen stil oblačenja ne sede. Pusta, dolgočasna, na njej ne vidim drugega kot nabiranje luksuznih blagovnih znamk. Za denar, ki ga nosi na sebi, bi lahko blestela.

Glede dolgih blond las se strinjam. Tudi sama delam v poslovnem svetu in sem že doživela kombinacijo visokošolske izobražene ženske v marketingu, ki jo je direktor poslal fotokopirat. Imela je dolge blond lase v stilu Donatelle Versace in celo podobna ji je malo.

Vilma

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

9. sep 2010 14:41

Vendelina jr. je napisal/a:
Sem malo razmišljala, katera stilska ikona ima blond dolge lase. In ugotovila, da me je Gwyneth s svojim puščanjem tenkih laskov spet razočarala In edina, ki je znala nositi dolge blond lase (pobarvane) in puščati fenomenalen vtis, je že enajst let mrtva - Carolyn Bessette Kennedy. Skratka, lase je imela spete v figo. In zraven zadosti močan karakter za rdeči lipstick.

Hmmm... sem si ogledala slike... meni spagon oz. deklič na njenem avatarju izgleda dosti bolje in bolj zdravo kot tale CBK.

Sicer pa, je govor o spetih laseh, čopih ali razpuščenih laseh? Madonna z razpuščenimi kodri z albuma American Pie mi je bila zelo všeč. http://www.diegonegrellos.com/site/images/2010/01/madonna%2

Takle čop na dami... to mi dejansko ne vzbuja vtisa profesionalnosti: http://3.bp.blogspot.com/_9Zf_P9g6cuo/Scpk7rP40vI/AAAA

Kaj pa menite o temle: http://www.prevention.com/pvnstatic-assets/images/2008/

Vendy, če se lahko na to temo oglasiš tudi ti, prosim.

tulka

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

9. sep 2010 15:06

Tulka, tisto na mojem avatarju sem jaz, ja, ampak tam so moji lasje čisto poblazneli, ker sem bila na jadranju in sem vsa prepihana

CBK tudi meni ni všeč, zategnjena in zapeta zgleda, pač ni to moj stil ženske. Mi je všeč Madonna na Tulkinem prvem linku, Kate Winslet pa povsod izgleda bolje kot na linku zgoraj. Tu je res grozna.

Sicer pa sem razmišljala o taki frizuri:

[url=http://www.Slikomat.com/slika/4536281.htm][/url]

 

Ne bom se ostrigla na kratko, ker mi pač ne pristoji in ker nočem izgledat starejša kot v resnici sem. Bom ostala pri daljših laseh in svoji naravni barvi, pa čeprav bom komu izgledala kot tajnica, mi je prav vseeno

 

 

 

saša

Sporočilo je spremenil(a) spagon dne 09. 2010 15:08

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

9. sep 2010 15:20

Vilma je napisal/a:

In kaj porečeš Vendelina na najbolje oblečeno blondinko z dolgimi lasmi v slovenski politiki? Katarino Kresal?   

Vilma

jezes, naj mi omenjena gospa KK ne zameri (bolj slabo oz sploh ne spremljam slovenske politiko in ostale medije), tudi njenega stila oblacenja ne poznam, ampak njena frizura je pa ziv dokaz, da vaske frizerke delajo tudi (ali morda predvsem ) v prestolnici.  Imam prav Vendelina,jr.?

Sporočilo je spremenil(a) lucka52 dne 09. 2010 15:31

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

9. sep 2010 16:06

Ne vem, Madonna že nekaj let izgleda obupno. Dolgi, pobjahani lasje in obraz, ki je čisto presuh (več kot omenit njenega skoraj moškega telesa ne mislim) Ne vem, če hoče biti vsako leto mlajša in mlajša. Kaj pa vem.

O okusih se sicer ne prereka, ampak na kaj so mislili profesionalci, ko so dali Julio takole naštimano za večstranske časopisne reklame, mi ni jasno. Le kaj vidijo na njej.... Če drugega ne, je lahko tale slika dobra lekcija za temnolaske.

Samo, slika v reviji izgleda še bolj obupno, kot pa na računalniku.

 

Aja, Saška, jaz si te tudi ne predstavljam s kratkimi lasmi.

 

 

Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 09. 2010 16:08

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti