Oblačilni report za jesen-zimo 10-11

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

27. avg 2010 12:12

Vilma je napisal/a:

Zakaja pa ta tema ni pribita z žebljičkom? Jo vedno iščem nekje spodaj, a se ne da tega uredit?

Vilma

 

Sem ravno tole hotela napisati.

 

Vanja

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

27. avg 2010 13:04

Ah.. moj polizdelek je po moje iz pohorskega granita, čeprav je Domžalčan. Ga poliram že 25 let pa je še tak kot nov.. neizbrušen. Evo ena večna dilema, nima sicer veze s stilom oblačenja a vendar z obleko pa. Kako kamnitega dedca prepričaš, da se športnih in žametnih hlač, ki niso zalikane na črto ne obeša in ne zlaga kot da so. Ker potem prede spredaj en rob, ki ni ne tič ne miš... jaooo. Drugače pa Vendy.. ne glede na moje bolj švoh finančne zmožnosti, sem vedno vedela da imam dober okus. Tole Armani Privee kolekcijo bi imela tam v kostimčkastih vodah kar vso po spisku. Še barve so vse "moje". Razen večernih oblek, te mi niso kaj posebno všeč, razen tiste ki izgleda polepljena s steklenimi kamenčki. Vse ostalo je pa res .. uhhh.. krila na zvonec, pa jaknice, pa kamel barva.. me likes! p.s. hvala za tale report .. imam rada šnelkurs variante. Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

Vilma  

član od: 30.8.2004

sporočila: 560

27. avg 2010 13:16

Vendelina jr. je napisal/a:
Pri probavanju trenčkotov je tako, da si punce nadenejo trenč, zavežejo pas in potem od spredaj stvar zgleda, potem se pa obrnejo in sicer tako, da se na pol zasukajo - in pogledajo nazaj. V taki drži so vse zadnjice optično večje za eno številko Ponavadi se stvar reši, tako da se zadeva pogleda v kakšni boljši pmerjevalnici. Skratka najti je treba lokacijo, kjer sta dve ogledali ena nasproti drugega in potem se hkrati vidimo z obeh strani, ne da bi se silno obračali. Potem stvar dobi boljši videz.

Ja, ne vem, če bo držalo. Bila v Emporiumu s sodelavko, ki je po tvoji lestvici na mojstrskem nivoju oblačenja in se je strinjala, da noben pomerejn trenč ni pasal na mojo postavo. Bom ponovila vajo, mogoče ni bil pravi dan za izbiranje.

 

Vilma

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

27. avg 2010 13:33

tinca je napisal/a:
dedca prepričaš, da se športnih in žametnih hlač, ki niso zalikane na črto ne obeša in ne zlaga kot da so. Ker potem prede spredaj en rob, ki ni ne tič ne miš... jaooo. Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

 

ROTFL!

Pozabila si omeniti kavbojke

 

Tinca, imam nekaj let prednosti, pa še vedno bijem isto bitko. Sicer je pa moj polizdelek v vsem času postal diamant kvalitete VVS. Totalno me je skužil in se drži pravila: If mama ain't happy, ain't nobody happy.

Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 27. 2010 13:37

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

27. avg 2010 13:41

Jap, tole pravilo je zlata vredno tudi pri nas.

tulka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

27. avg 2010 14:21

tinca je napisal/a:
. Kako kamnitega dedca prepričaš, da se športnih in žametnih hlač, ki niso zalikane na črto ne obeša in ne zlaga kot da so. Ker potem prede spredaj en rob, ki ni ne tič ne miš... jaooo. Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca
Recimo, da mu predlagaš, da investirate v nove garderobne omare, če je že walk-in-closet na meji obsceno nedosegljivega. In da potem on premisli načine zlaganja svojih hlač in izbere ustrezne obešalnike. In da seveda dobi svoj likalnik, da v miru lika svoje hlače in srajce. Vendelina jr.

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

27. avg 2010 14:55

Vendy, uzalud. .

Zmečkane? A hlače so zmečkane? Daj no, čist u redu so!

Pa ne pomaga niti stojalo, ki je namenjeno prav obešanju hlač.

 

Vanja

atic  

član od: 19.8.2005

sporočila: 218

28. avg 2010 0:09

vendelina, z veseljem prebiram tvoje napotke glede oblačenja. Ker si zelo na tekočem glede oblačil in obutve, me zanima, če poznaš kakšen link za internetno prodajo, kjer bi lahko naročila italijanske čevlje, še posebej blagovne znamke Nouchka. Imam kar nekaj teh čevljev, ki jih kupujem v Mariboru, seveda na razprodaji, ker so drugače zelo dragi. Preiskala sem veliko linkov, vendar izgleda, da Nouchka nima online prodaje. Mogoče pa mi lahko ti pomagaš.. atic

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

28. avg 2010 0:54

Vanja,vsepovsod isto! Ti si sicer svoj polizdelek spremenila v diamant,za kar ti čestitam.Jaz se s tem ne morem pohvaliti! naor

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

30. avg 2010 8:34

Vanja, kaj naj ti rečem - delo ni nikoli končano Atic, tozadevno ti ne morem pomagati, ker nisem spletna nakupovalka oblačil in obutve. S tem, da če človek kupi oblačilo po spletu - okej, to se še vedno lahko tudi malo prekroji. Medtem ko pri obutvi te možnosti ni. Je treba obuvalo kar poskusiti (v nasprotnem primeru človek tega, da je kupil kaj preširokega ali preozkega in potem ti ni druge, kot da iščeš kakšno frendico, ki bi kupila tak neustrezen šuh). Ti pa kot vešča obiskovalka trgovin svetujem naslednje: vedno se v trgovini pogleda obešalnike z "zadnjimi kosi" in "ugodno" in v trgovinah s čevlji se gre na police z "zadnjimi pari". Tako človek ogromnokrat najde kak strateški kos. Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti