Načrt kamnika

ana ula  

član od: 16.4.2010

sporočila: 14

tema odprta - 22. avg 2010 20:17 | ogledi: 4.325 | odgovori: 16

prav lep pozdrav.eno vprašanje.ali kdo ve,kje v Kamniku še imajo zemljevid kamnika,ali pa če ga ima kdo doma odveč,ga odkupim.Namreč potrebujemo ga za v šolo,pa se ga nikjer meni znano ne dobi več.Hvala

ana ula

Temo je spremenil(a) ana ula dne 22. avg 2010 20:18

perpetua  

član od: 11.10.2008

sporočila: 338

22. avg 2010 20:34

Zemljevid rabi, da ga bo uporabljal(a) v šoli, ne zato, da bi šolo našla perpetua

Majolčica  

član od: 2.2.2008

sporočila: 98

22. avg 2010 20:43

Ne morem verjeti, da me vsak dan znova preseneti, kako so nekateri ljudje tako nesramni in brezobzirni... No ja, verjetno bi bilo dolgočasno tukaj, če bi imeli samo prijazne člane... multivitamin, glede na to, da nisi čisto nič pametnega povedal ali pa ani uli vsaj svetoval, je bil tvoj post popolnoma nepotreben... Ali nisi pomislil, da morda rabi karto Kamnika v šoli kot pripomoček pri predmetu geografije?!? Ana ula, na Miklošičevi cesti v Ljubljani je prodajalna, kjer prodajajo samo karte, avtokarte, vodnike in podobne stvari. Mogoče bi lahko poklicala tja in vprašala za karto Kamnika. Da ne bom delala reklame, me kontaktiraj na ZS, če želiš da ti pošljem kontaktne podatke.

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

22. avg 2010 20:45

ana ula, Google da tole. Upam, da kaj uporabnega.

rimljanka

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

22. avg 2010 20:47

Matr, komplicirate po nepotrebnem. Jaz razumem, da je ana ula dijakinja ali študentka nekje na kitajskem ali japonskem in je za seminarsko nalogo " vuko*ebine evrope " dobila kamnik in zato rabi zemljevid. A je to težko razumet?

ežoj

HejHoj  

član od: 14.2.2008

sporočila: 135

22. avg 2010 20:52

Morda bi lahko pa malo bolj prijazno povedal. Kaj meniš? Ker večinoma lepa beseda lepo mesto najde.

neznan uporabnik

22. avg 2010 21:09

Ja Multivitamin.. normalno da smeškote prilimaj (kjer se smeško riše, lakše se diše KVAK) japaja

beatrice  

član od: 18.11.2009

sporočila: 137

23. avg 2010 8:50

Mislim, totalna drama! Na koncu sem morala ponovno prebrat izvorno vprašanje, da sem vedela v čem je keč. Pa kaj je zdaj to? Nihče nič ne šteka? Kdor ve, napiše kratek in jedrnat odgovor pa basta! Ma, me je kar minilo. beatrice

mejačka  

član od: 17.10.2008

sporočila: 601

23. avg 2010 9:17

Pozdravljeni. Vse po vrsti lepo, lepo prosim da se potrudimo odraniti ta portal PRIJAZEN, saj je v vsakdanu včasih že preveč zoprnih trenutkov.

Haha, bi prilepila kakega prijaznega smeškota, pa ne znam. Pozdrav in lep dan želim vsem.

mejačka

ana ula  

član od: 16.4.2010

sporočila: 14

23. avg 2010 9:54

prav lep pozdravček vsem,ki ste si vzeli čas,da odgovorite na moje vprašanje. Dragi Multivitamin,le kako človeku sploh pode na pamet(vsaj normalnemu človeku),da potrebujemo zemljevid do šole,sploh v tako majhnem mestecu kot je Kamnik?Že sama tud kmečka pamet ti da odgovor,da otrok potrebije zemljevid ,ker se v šoli učijo od svojega mesta,in je v učnem načrtu.Se ti pa zahvaljujum,da si mi dal idejo še za Snovik(toplice),v TIC-u ga pa nimajo več,tiskali ga bodo šele drugo leto.Tako pravijo.hvala Pravzaprav menda lahko pridem do zemljevida samo tako,če ga ima kdo doma.Ni pa panike,če ga ne dobimo,bo pač gledala k sosedu.Smola je v tem,da ga veliko otrok nima.[sopeksrckov Rimljanka,hvala za link na google,sem ga tud že gledala.Ne vem pa ,če mi kaj koristi.Otroci se morajo učiti karte brati. Kot pravim,hvala za pomoč,bom poklicala na Miklošičevo ana ula Sporočilo je spremenil(a) ana ula dne 23. 2010 09:57 Sporočilo je spremenil(a) ana ula dne 23. 2010 20:08

ana ula  

član od: 16.4.2010

sporočila: 14

23. avg 2010 20:09

ne,tudi na Miklošičevi ni sreče ana ula

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti