Mnenje o pivnici ravbar

nika2  

član od: 13.2.2003

sporočila: 13

tema odprta - 23. sep 2003 11:42 | ogledi: 1.761 | odgovori: 3

Za rojstni dan bi rada povabila nekaj prijateljov v pivnico Ravbar v Domzalah

pa bi rada vase mnenje oz. oceno te pivnice... kaksna je hrana, kaksne so cene ipd..

hvala

anja

maricaduso  

član od: 21.3.2003

sporočila: 78

23. sep 2003 13:39

Moja izkušnja izpred par let nazaj: z ženo sva naročila kračo (prekajeno in kuhano) po čemer tudi gostilna slovi. Iz izkušenj iz drugih gostiln sva naročila oba eno kračo. Dobila pa sva kračko, kakršne bi lahko pojedel sit dve. Zadeva sicer ni bila slaba in ne pretirano draga. Da ne bom samo "šimfal" , pivo predvsem temno je odlično, ambient in posstrežba tudi. LP

janca  

član od: 8.8.2002

sporočila: 111

23. sep 2003 21:13

MENI JE VŠEČ, ŠE POSEBEJ JEDI "NA ŽLICO", O PIVU PA TAKO IN TAKO VSE NAJBOLJŠE. TUDI PEČENKE SO DOBRE, OSTALEGA PA (ŠE) NISEM JEDLA. CENE SO V REDU, PORCIJE (PRE)VELIKE, VSAJ ZAME. PRI NJIH SE OGLAŠAM PRIBLIŽNO NA DVA DO TRI MESECE PA JE VEDNO V REDU.

Barbara Cuzak  

član od: 20.3.2002

sporočila: 108

24. sep 2003 10:58

Mi smo meli s službo že dve novoletni zabavi, lani in predlani, bili vedno zadovoljni, imajo tudi pice, sladice- mislim da se imenuje Grmada, je ful dobra-----zato prišparajte nekaj prostora, je ful velika porcija, za kračo (mislim, da jih imajo v četrtek) rezerviraj, je pa za cca. 3 osebe.......natakarji prijazni, majo tudi eno luštno sobico za cca. 15 oseb..... Pivnica je preprosta in veliko boljša kot Ljubljanska verzija K........v BTC,........

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti