Plutovinasti zamaški

neznan uporabnik

16. apr 2010 7:19

Če špargljev na tvoji njivici ni več, nimam jaz nič pri tem japaja

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

16. apr 2010 21:25

Jih ni ne, kriva sem pa sama, smo jih danes pojedli. Povej no, si dobila zamaške? lp Vesna

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

16. apr 2010 23:27

Japaja, enkrat mi je ena sodelavka rekla, da ko dobi napad za pospravljanje, vedno počaka, da jo mine. Zato pohiti po štofelčke, da ne bo minilo tudi tebe. Saj se hecam, pa mi ne gre preveč dobro od rok. naor

neznan uporabnik

18. apr 2010 18:29

Hehe, ja, tisto o čakanju, da napad mine, mi je znano. A mene taki napadi kar zapeljejo in potem razširim fronto in vidim "še to", pa "še to"...se konča ponavadi pri skoraj restavratorskih delih.. Meni je pospravljanje v bistvu ustvarjalno delo, tako približno ene 4x na leto zamenjam celotno štimungo, vezano pač na letne čase. No, sej vmes tudi kdaj prah pobrišemo.. Po štofelce še nisem šla, sem jih pa dopisala na plonkcegelc, tako da v kratkem opravim eno zašpiljeno klobaso z vsemi opravki izven vsakdana. Na tak način prišparamo čas in denar (da lahko gremo potem kdaj v kino). Če sem čist iskrena..me je Ežoj malček ustavil..zdaj razmišljam, ali imam kakšne opravke na njegovem koncu japaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti