Zanima me, kakšno posodo naj si kupim, da bom lahko v njej sočasno pekel meso in zelenjavo na plinu. Nekakšna varianta wok/ponev/ekonom lonec.
kbal
Zanima me, kakšno posodo naj si kupim, da bom lahko v njej sočasno pekel meso in zelenjavo na plinu. Nekakšna varianta wok/ponev/ekonom lonec.
kbal
Saj pa gre to v vsaki posodi. Vok je seveda odlična izbira, a tudi v kaki teflonski ali drugačni ponvi lahko meso in zelenjavo pečeš istočano.
Je pa včasih imel tefal čisto posebno ponev, ki je bila po sredini razdeljena na dva dela in si v eni polovici lahko pripravljal eno jed, v drugi drugo (mi smo to uporabljali, ker imajo eni radi omake k mesu, drugi ne).
Razen če imaš kak čisto poseben kuharski namen v mislih?
Mamamia
mamamiaKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.
| Kaj jutri za kosilo? | Dragička |
| MOJ vrt | rimljanka |
| malo za hec | Nikita2 |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Prekonočni ovseni kosmiči z banano in arašidi

Sladki greh