Ujemi erazma

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

5. feb 2010 7:03

kristasvete je napisal/a:
me zanima kaj ste vsi ki ste tako negativni naplošno v življenju dosegli očitna slovenska zavist vas je, pljuvajte še naprej in meni dvigujte ego kristasvete

Svoj ego, če ti ga manjka, kar sama dviguj, krista.

Kaj smo dosegli v življenju? Marsikaj, predvsem pa to, da smo z življenjem zadovoljni. Da se imamo lepo, da se znamo skregati in odpustiti, da nas razveselijo drobne reči, da ne potrebujemo medijev za samopromocijo, ker je sploh ne potrebujemo, da ni pametno službenih in zasebnih stvari mešati.

Verjemi, ne zavidamo ti takega znanstva z njim, ali pa s kom drugim. Vsaj meni je malo mar, kaj kdo je, meni je mar, kakšen kdo je.

Omenjanega ne bom sodila, ker ga ne poznam, tebe tudi ne, ker te ne poznam, ti pa ne sodi nas, ki nas ne poznaš. Če misliš, da je uspeh to, da greš z enim takim tipom na kosilo ali kam že, prav.

Enkrat višje si nam v enem zapisu očitala, da smo anonimni, ti pa se upaš podpisati. Misliš, da se mi ne upamo? Samo vemo, kdaj in zakaj je pametno včasih biti anonimen.

Biti prepričan, da je enkdo tak, kot se kaže v nekem šovu pred kamerami, katerega namen je promocija taistega, no ja, ...verjemi, če hočeš.

 

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

5. feb 2010 8:48

Jaooo kristasvete, če bo Erazem videl, da pri svojih letih niti pismena nisi, te tudi za gospodinjsko pomočnico ne bo najel. Ognjič

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

5. feb 2010 8:55

Ognjič je napisal/a:
Jaooo kristasvete, če bo Erazem videl, da pri svojih letih niti pismena nisi, te tudi za gospodinjsko pomočnico ne bo najel.Ognjič

 

- tudi meni se zdi, da je tako, Ognjič.

rrr

Lucy  

član od: 7.2.2002

sporočila: 80

5. feb 2010 9:04

Draga Krista, Erazma ti pa res ne zavidam. Kristus, pa saj ti ne verjameš, da ti nekdo zavida, ker si šla z dotičnim gospodom na kosilo. Ker vas bo vse po vrsti spravil v posteljo in potem odpikal, tako kot je vse do zdaj. Prosim te no, bodi resna. Odpri oči punca, imaš dva otroka. Pri svojih letih bi pa lahko videla dlje od svojega nosu. Dosegla sem pa v življenju mnogo več kot to, da bi mi bilo potrebno letati za enim k... Za razliko od tebe, sem ponosna nase, na svojo družino, na svojega partnerja. In to je dovolj. Pošiljam ti en velik objem v upanju, da se ne bi tako poniževala. Ni vredno. Sporočilo je spremenil(a) Lucy dne 05. 2010 09:43

sara_k  

član od: 21.4.2008

sporočila: 117

5. feb 2010 9:14

Ja, kristasvete,če moraš nafutrat ego,potem je samozavest v podnu.Ego gre nekako takole;kaj si ti misliš,da si jaz mislim o meni,pa ti misliš...Ni napisano strokovno,ker ..je bilo nekje govora o IQ,pa sem ti bolj preprosto,ker jaz si mislim,da ti misliš,da ti na kulso mislijo zate,da ......Ja,ego je huda bolezen,tako,da bi priporočala minimalno doziranje ali posvet s farmacevtom,ker predoziranje je lahko zelo škodljivo sara_k

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

5. feb 2010 9:44

Ognjič je napisal/a:
Jaooo kristasvete, če bo Erazem videl, da pri svojih letih niti pismena nisi, te tudi za gospodinjsko pomočnico ne bo najel. Ognjič [zmaj][vrtnica][zmaj]
:)) Bravo! s0ncek*

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

5. feb 2010 9:57

"Ker vas bo vse po vrsti spravil v posteljo in potem odpikal"

 

NITI v posteljo jih ne bo spravil...

 

Erazem je včasih kakšn pametno misel izrekel, in to ravno na račun žensk, ki sodijo v skupino kokošk ...

 

Tale IQ na ravni gozdne jagode je ravno tako sladek kot ta gozdni sadež, mi na Štajerskem pa uporabljamo tudi izraz IQ sobne temeperature ...

 

Mamamia

 

mamamia

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

5. feb 2010 11:56

Res se mi smilijo takšni Erazmi, ki so polni denarja in prazni vsega ostalega, kar sestavlja srečo in zadovoljstvo v življenju in jih sili v stalna izpostavljanja javnosti, da se vsaj za krajši čas počutijo pomembne in posebne. Danes npr. je eden od dnevnih časopisov oznanil, da je dotični in že precej po letih odcveteli gospod imel v postelji 18.letnico....vauuuuu. Kaj takega????? Poleg njega in nje je bila na vidnem mestu najbrž še njegova denarnica, kaj drugega pa bi ta 18 letnica še lahko zanimivega videla na "ateku Erazmu"? Toliko pa je le pazljiv, da objavi je bila vsaj 18- letnica ( vsega skupaj naj bi jih bilo natančno 36), da ga nebi kdo obdolžil še pedofilje. Toliko bogastva na zunaj, pa v resnici takšna revščina znotraj, da se ti lahko samo zasmilijo... kara

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

5. feb 2010 11:58

Meni se pa še bolj smilijo tiste, ki se na takšno "tekmovanje" prijavijo in zanj "tekmujejo". s0ncek*

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

5. feb 2010 12:20

Samo one vsaj jasno vedo kakšen motiv imajo in kaj bodo "iztržile", medtem, ko je revček prepričan, da je ta glavni frajer, v resnici pa je skorajda zlorabljen od teh babnic... Pa dobro, vsako ....ima svoje veselje, kajne? (vsaka podobnost med to in izjavo g. Jelinčiča v parlamentu zadnjič, je zgolj nakjučna). kara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti