
Rižek v poletni solati
Suh zrak mu ne more biti po volji. Zdajle ni ravno čas za presajanje, počakaj do konca februarja, ko se bo začela nova ratna sezona.
RadaJem, poskusi ga vsak dan popršiti z vodo - po možnosti ravno takrat, ko bodo mačji zobki v bližini (saj vemo, zakaj
). Maček bo debelo gledal, avokadu pa bo vlaga zagotovo prijala![]()
| proxima je napisal/a: |
| ... sem zihr, ni vrag, da se ne najde še kakšen drevesni sunedžija...:)))Se priporočam za odgovore in namige.lp, proxima |
Proxima, sunedžijo sem ti našla - če zrihta takle kul video, ni vrag, da ne bi še žurke organiziral za avokado in občudovalke![]()
![]()
![]()
| mamaF je napisal/a: |
RadaJem, poskusi ga vsak dan popršiti z vodo - po možnosti ravno takrat, ko bodo mačji zobki v bližini (saj vemo, zakaj |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.
| Kaj jutri za kosilo? | Venturini |
| malo za hec | sijasaja |
| MOJ vrt | rimljanka |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Rižek v poletni solati

Hačapuri - gruzijski kruh