Kje so ptiči?

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

8. jan 2010 16:00

vikica, bi pomagalo, če bi povedala, ali prihajajo samo zdaj, pozimi ali so tudi sicer v vašem okolju.

Za začetek tole: http://www.kpss.si/gospodarjineba

Je dan primeren za uživanje, pa pozorna bodi, pri vsakem lahko poslušaš tudi oglašanje. Stran je res dobra.

rimljanka - zasebno mnenje

vikica  

član od: 25.4.2009

sporočila: 560

9. jan 2010 9:31

Hvala vsem skupaj, posebej pa vam g. rimljanka, ptiček se imenuje drevesna cipa. Zanimivo, doslej še nisem slišala zanj.

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

9. jan 2010 9:51

vikica je napisal/a:
Hvala vsem skupaj, posebej pa vam g. rimljanka, ptiček se imenuje drevesna cipa. Zanimivo, doslej še nisem slišala zanj.

 

Vikica, lepo prosim, TIKAJ me, kot vse druge.

In, si res prepričana, da si prav določila, ta vrsta je zdajle na prezimovanju v toplih krajih, preberi tole: http://www.ptice.si/index.php?option=com_wines&am

In še nekaj, pred časom sem ti poslala zasebo sporočilo, pa ga še nisi odprla, ga nisi videla?

vikica  

član od: 25.4.2009

sporočila: 560

9. jan 2010 11:07

Ponovno sem pregledala vse ptičke na sliki, najbolj mu je podobna drevesna cipa, res je selivka in nekoliko prevelika, glasu ne dajo od sebe, tako, da je po tej strani ne morem opredeliti. Tiho so in čepijo v posodici ter jedo. Sporočila nisem mogla prebrati, ker nisem imela pravega e-maila , vnuki so mi ga pred časom spremenili, jaz pa nisem sporočila na KuSlo. Sedaj sem stvar uredila. Žal mi je, vendar sem nerodna z internetom.

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

9. jan 2010 11:27

Ti pošljem še enkrat, ampak, to sporočilo je tu, na portalu poišči na LEVI strani, pod rubriko ZANIMIVOSTI boš videla zeleno utripajočo kuverto, klikni nanjo in se ti bo odprlo sporočilo. In mi odgovori, prosim, je zelo enostavno, res.

rimljanka - zasebno mnenje

vikica  

član od: 25.4.2009

sporočila: 560

9. jan 2010 21:09

rimljaka ! S pomočjo vnuka mi je končno uspelo najti sporočila. Hvala za vse. Nisem bila vstrajna in nisem aktivirala vseh možnosti, ki jih KulSlo nudi. Počasi se učim, ko bom najbolj pametno, mi bo pa zmanjkalo "bencina".

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

9. jan 2010 21:15

vikica, zdaj pa vnuka še naprosi, da ptičke fotografira, pa bomo nedvoumno ugotovili, kateri so, ki ti lepšajo te dni. Velja?

Milsi o tem, kdaj bo "bencina" zmanjkalo, pa čimprej pozabi, no.

rimljanka - zasebno mnenje

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

10. jan 2010 7:31

Pri nas imamo okoli ptičnice pravo ptičje rajanje. Zdaj samo še dodam v hišico semena, narežem jabolka, dodam nekaj orehov, da bodo tudi trebuščki kosov prijetno polni in naše veselje ob opazavonju bo popolno

kobra 1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti