Torta winnie the pooh

dete  

član od: 5.6.2008

sporočila: 59

tema odprta - 24. nov 2009 22:02 | ogledi: 2.836 | odgovori: 2

Drage mojstrice tort. Sama bi rada naredila torto svojemu otroku za 1. rojstni dan. Z peko torte nimam težav, nisem pa neka umetnica okraševanja.

Zamislila sem si tole: http://wmcicecream.com/db1/00097/wmcicecream.com/_ui

Zdaj pa me zanima ali lahko te barve dobim tako, da jedilno barvo primešam smetani ali kako drugače. Ne bi rada da so blede barve. Tud kak drug nasvet bo prišel prav. Ali ima morda še katera kak drug predlog otroške torte, ki ni prekompliciran in izpade lep tudi če nisi mojster!

Hvala!

dete

cukrpekrca  

član od: 5.11.2009

sporočila: 311

24. nov 2009 22:05

Uporabiš lahko barve v tubicah od Schwartau, kaneš po malo v smetano in dodajaš glede na željeno intenzivnost. Dobi se jih pa v vsakem večjem nakupovalnem centru, če ne že kar povsod. cukrpekrca

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

25. nov 2009 0:31

Lepa tortica. Jaz bi namesto smetane za okraševanje raje uporabila masleno kremo (penasto umešaš maslo in sladkor v prahu 1 : 1), ker pri smetani se zna zgoditi, da steče, pa izdelek ni tak, kot bi lahko bil.

Atina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti