Pritrjevanje sušilnega stroja na pralni stroj

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

28. sep 2010 12:42

Pokliči Gorenje servis na Brnčičevo, če jih ne boš drugje našla... Pri nogicah je vseeno, ali sta aparata različnih znamk, tisti podstavki so narejeni večinoma za aparate istega proizvajalca.

Loni Makaroni

minutka  

član od: 15.5.2008

sporočila: 128

28. sep 2010 19:49

Radovedna0604, potrebuješ "priseske" le za sušilni stroj, torej se obrni na zastopnika za Zanussi, t.j. Electrolux, tel.01 24 25 730, tam sicer ne boš mogla kupiti, ker nimajo trgovine, ti bodo pa povedali, kateri servisi to prodajajo za njih. Ti pa iz lastnih izkušenj povem, da imam že deseto leto postavljen sušilec na pralnem stroju brez vsakih priseskov in tudi brez vsakih problemov . minutka

radovedna0604  

član od: 28.9.2010

sporočila: 2

29. sep 2010 20:25

Sem klicala Elextoluxov servis,kjer so mi rekli,da oni garantirajo za samo svoje firme, torej če sta različni firmi ni nujno da bo držalo. Bom poskusila še poklicat Gorenje servis, drugače bom pa vzela te priseske pri zanusiju oz. elektoluxu. Hvala obema. lp radovedna0604

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti