Jesenski oblačilni report

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

6. okt 2009 16:01

Namesto bluzice lahko kombiniraš črno majčko brez rokavov (tanke naramnice) in črno jopico. Pa na jopico nalepi potnice, da ne bo treba non-stop prati, ker se bo stvar uničila. Plus črne nogavice (mrežica ali čipka) in zraven gre masa črnih čevljev (lahko imaš salonarje, lahko gležanrje, lahko martensice, nizkopetne na vezalko, balerine na špico, če ti pa budžet dopušča, se pa da kombinirati z bež-ćrnimi čevlji) Vendelina jr.

Gigi_84  

član od: 26.8.2008

sporočila: 331

6. okt 2009 16:23

Super, hvala, Vendelina, tole si bom zapomnila. Čevlji: le salonarji z visoko peto, je fensi krilo, si ne predstavljam martensk ali čevljev brez pet, še posebej ker sem mini izvedba, tako da tako ali tako vedno nosim pete. V bistvu sem že skoraj prepričana, da si moram kupit to krilo :) Gigi_84

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

6. okt 2009 16:28

Sem poguglala, pa ne vem, a so martensice tile vojaški škornji ali je še lahko kaj drugega. Sem sicer poguglala, zdaj se pa po glavi praskam, zakaj bi katera od deklet hodila s temi grdobami na nogah. Sorry. Pa moda gor ali dol, stil gor ali dol.... Moj mož ima take podobne za delo po blatu na vrtu.

Vanja

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

6. okt 2009 16:33

Gigi_84, pa ti NUJNO rabiš to krilo! Da ti ga le ne prodajo :)

Bluzice boš skoraj zagotovo našla v Zari. Kaj zanimivega lahko izbrskaš tudi v Intimissimiju, imajo lepo kolekcijo finih majčk "za povrh", pa lušne jopice itd. Tam je itak vse dokaj poceni.

Jaz bi na bež krilo kombinirala vijolično ali oranžno, ker nisem ravno pristaš črne :( No, meni ne paše, drugače mi je črna všeč. Ali pa kakšna lešnikovo rjava bi znala biti lepa...

Ma ne morem verjet, da nimaš k čemu nosit bež krila

jasna

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

6. okt 2009 19:20

Vanjič, v primeru snega in brozge nosim martensice, ki sem jih kupila pred 15 leti.... ni boljšega. Vendelina jr.

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

6. okt 2009 19:24

Vendelina jr. je napisal/a:
Vanjič, v primeru snega in brozge nosim martensice, ki sem jih kupila pred 15 leti.... ni boljšega.Vendelina jr.

 

Jaz tudi, jaz tudi. Imam dvojne, še iz časov, ko sem se šla "pankerja" .

Rjave imam bolj za doma, vijolično - rdeče - črne pa za po mestu

MM

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

6. okt 2009 21:09

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

Sem poguglala, pa ne vem, a so martensice tile vojaški škornji ali je še lahko kaj drugega. Sem sicer poguglala, zdaj se pa po glavi praskam, zakaj bi katera od deklet hodila s temi grdobami na nogah. Sorry. Pa moda gor ali dol, stil gor ali dol.... Moj mož ima take podobne za delo po blatu na vrtu.

Vanja

Vanja, to je zame - poleg Crocsov - nekaj najbolj ljubkega, kar so si čevljarji izmislili (saj vem, da se boš za glavo držala, ampak jaz mislim resno)

martenske

mart.bal.

Mojca

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

6. okt 2009 21:16

Ok, mamaF, ta zgornje, če jim odrežeš vse od druge luknjice navzgor, jih pobarvaš na pink, spremeniš usnje v semiš, sem imela tudi jaz. Za h kavbojkam. Niti približno ne h krilu.

Sicer pa veš, poleg mojega moža in sina, so čevlji moja naslednja ljubezen. Ali je mogoče obratno. Ne vem, se ne spomnim. 

 

Aja, pa se imava vseeno radi, a ne MamaF?

Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 06.okt 2009 21:19

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

6. okt 2009 23:43

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

Aja, pa se imava vseeno radi, a ne MamaF?

Vanja

Zelooo!

Sicer pa - kako je že tisto: lepota je v različnosti!

Mojca

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

7. okt 2009 0:39

Enkrat sem prečitala naslednje, bom kar v angleščini napisala:

When man first landed on the moon, he wore a white spacesuit. When woman first landed on Venus, she wore stilettos.

 

Kje je moj čeveljček????

Vanja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti