Ljubezen gre skozi želodec

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

26. okt 2011 19:23

Ok a mi lahko nekdo pove kakšno govorno napako ima Jamie???

Roncolino

666  

član od: 14.7.2005

sporočila: 686

26. okt 2011 19:46

Roncolino je napisal/a:

Ok a mi lahko nekdo pove kakšno govorno napako ima Jamie???



Roncolino

 

Podobno kot Žižek, samo bolj blago 

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

27. okt 2011 10:07

Požira zadnje zloge.

Vendelina jr.

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5191

27. okt 2011 10:25

Seslja.

Ampak res bi rada enkrat slišala, kako govori 666.

Sonja

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

27. okt 2011 11:35

Limnol....

kara

666  

član od: 14.7.2005

sporočila: 686

27. okt 2011 11:41

Hehe 

Prisežem, da govorim skrajno normalno. Prenaglas, kadar ni treba, in prepotiho, kadar nastopam. Moja glavna govorna napaka je, da govorim preveč 

Če ste iskali manjvrednostni kompleks, zaradi katerega se mi zdijo zabavne govorne napake drugih, ga v mojem govoru ne boste našli (mimogrede, prav rad bi se kdaj s kom s tega foruma res pogovarjal tudi osebno, v živo).

Res pa je, da svoje siceršnje manjvrednostne komplekse, ki izvirajo iz mojih resničnih ali domišljenih pomanjkljivosti na drugih področjih,  zdravim oz. jih skušam omiliti ali zanje kompenzirati med drugim tudi tako, da sem toliko bolj dejaven na kakem področju, na katerem se čutim močnega. Kot prav gotovo še marsikdo (o večinah pa bom od zdaj naprej govoril prekleto previdno). Na to nisem pretirano ponosen, mislim pa, da je to čisto človeško. Kljub temu se trudim to odpraviti, no ...

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

27. okt 2011 11:58

666 med ostalim je napisal/a:

 ......................................

......................................

......................................

 

Res pa je, da svoje siceršnje manjvrednostne komplekse, ki izvirajo iz mojih resničnih ali domišljenih pomanjkljivosti na drugih področjih,  zdravim oz. jih skušam omiliti ali zanje kompenzirati med drugim tudi tako, da sem toliko bolj dejaven na kakem področju, na katerem se čutim močnega. ....................

...............................................................................................



uf, to pa poznam, nekateri se dajo v razvrat...........

ežoj

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5191

27. okt 2011 12:11

hehehe 666, a preveč imaš za povedati, kaj? Potem si pa tukaj ravno prav

Sonja

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

27. okt 2011 14:05

666, ti si še študent, to pomeni, da si mlad. Mlad človek ima običajno vse na jeziku, kar ima na srcu. Z leti se večina malo obrusi, nekateri pa ostanejo(mo) večno mladi. Ker nisi zloben in priznaš svoje napake, ti jaz vse "odpuščam", tudi tiste traparije v zvezi s črko r. Sama najtežje prenašam zlobne ljudi, tiste, ki namerno žalijo ali pa kritizirajo iz užitka. Takih pa tukaj še nisem zasledila. In upam, da tudi ne bom.

Limnol, tudi jaz mislim, da Žižek seslja, pa ne samo on in Oliver, tudi med pevci sem opazila, recimo Tanja Žagar ima izrazite težave s sičniki. Pa še bi se našli.

 

 

naor

Mygrace

sporočila: 6506

27. okt 2011 14:46

Ežoj, res! Razvrata je premal zadnje čase!

In pri razvratu znajo biti razna sesljanja in požiranja zadnjih zlogov prav dobrodošla...tko da vsaka stvar za neki dobra

 

 

v.d.: vrnite se k temi, prosim

Mygrace

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti