Majhne radosti

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8687

24. sep 2009 21:21

Evo.... ta trenutek sem prav srečna in vesela. Razvozlala se neka dilema, ki mi je celo popoldne delala črvičke v želocu.

Hvala bogu.

 

Pozdravček!

Ava  

član od: 28.3.2006

sporočila: 283

24. sep 2009 21:30

roznik, čestitke, uživala pa boš, to vidim po tvoji pisariji. Jih je, ki ti zavidajo, oz. ki nimajo take sreče...! Veliko pozitivnih misli za vse, ki čakate na zaposlitev. Srečno vsem.

Ava

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

24. sep 2009 21:41

roznik, uživaj......in naj se ti leto dni podaljša....... Je res ena radost prebrati, da je to delo nekoga tako osrečiko. Saj, je tiudi kaj pelina vmes, veš. Ampak, se prenese.

rimljanka - zasebno mnenje

roznik  

član od: 2.12.2008

sporočila: 105

28. sep 2009 15:14

Ava in rimljanka - hvala. O, ja, vem, da je tudi pelin vmes. Skoraj vsak dan...tako da pelinkovca res ne maram piti :) Ma je vseeno lepo! lp roznik

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

28. sep 2009 16:10

Jaz tudi dobila službo, po prvi prijavi v svojem življenju na delovno mesto in prvem razgovoru v življenju, mojem, jasno. Opravljenem med letom Tunizija, London, na hitro... Očitno naredila vtis... Se mi kar bliska!!! lidka [sonce]

strippy  

član od: 18.11.2008

sporočila: 283

28. sep 2009 16:24

Zdajle, po kosilu, gremo z otroki spuščat zmaja...

Velike radosti....

strippy

Aja, lidka pa roznik, sem vesel za vaju. V bistvu so že take stvari majhne radosti, ko vidiš, da se je nekomu trud poplačal....Veliko sreče!

Sporočilo je spremenil(a) strippy dne 28. 2009 17:03

neznan uporabnik

28. sep 2009 16:56

Lidka, si kikslna temo! Tole, kar se je tebi nasmehnilo, se imenuje velika radost in ne majhna Moram jaz tole eni punci v moji žlahti pokazat, ker vedno trdi, da je nemogoče nemogoče! Namreč moja prva služba je bila tudi dobljena na tak način: vse prvič in takoj! japaja

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

1. okt 2009 9:11

No, saj samo "presedlam" službo, torej bo to moja 2. služba, v to zdajšnjo sem tudi prišla kot "zvezdica"... So nujno rabili pripravnico, po priporočilu sem prišla, ker sem že prej v neki solidni firmi delala preko študenta. In ostala 8 let. : ) Tole sem pa tudi "trofnila", itak... (so klicali mojo šefinjo in povedali, da sem naredila velik vtis na razgovoru. He, he... A ni že Vendy o tem govorila?)... Pa sem bila na speedu, sem letela domov sam štikle dol vržt, v mal bo casual cunje skočit in sem že letela v London... Uh, je bilo našponano... : ) Vse se da če se hoče. Tudi na razgovor priletet medcelinsko... lidka [sonce]

neznan uporabnik

1. okt 2009 9:19

Uf, Lidka, mal te je zaneslo....si bla tolk naspidirana hehe, da bi kar na drugo celino produžila, a? London ni na drugi celini, ustav avion ! japaja

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

1. okt 2009 9:22

London je bil le vmesna postojanka, pa sem še 2 dni tam ostala in šla mal pofirbcat naokorg, če sem bila že tam. Prišla sem iz Afrike, letela na razgovor in letela takoj v London, potem pa v ZDA. Ja, moj dopust je bil. Ko je zadnjič ena spraševala, če da prijavo za delo al karkoli že, vmes bo pa na dopustu. : ) Sem pa vesela, itak da full... lidka [sonce] Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 01.okt 2009 09:31

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti