Majhne radosti

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

1. okt 2009 9:56

Moja majhna radost te dni pa je, da naše pseto, ki sme občasno spati tudi v naši dnevni sobi, zjutraj pride v spalnico, me s taco opozori nase im mi glavo nasloni na dlan, ko ga božam, medtem ko leži ob postelji .... Mamamia mamamia

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

1. okt 2009 13:53

mamamia je napisal/a:
Moja majhna radost te dni pa je, da naše pseto, ki sme občasno spati tudi v naši dnevni sobi, zjutraj pride v spalnico, me s taco opozori nase im mi glavo nasloni na dlan, ko ga božam, medtem ko leži ob postelji .... Mamamiamamamia

Pa še en na daljavo tvojemu velikančku!

Mojca

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

1. okt 2009 14:50

mamaF je napisal/a:

mamamia je napisal/a:
Moja majhna radost te dni pa je, da naše pseto, ki sme občasno spati tudi v naši dnevni sobi, zjutraj pride v spalnico, me s taco opozori nase im mi glavo nasloni na dlan, ko ga božam, medtem ko leži ob postelji .... Mamamiamamamia

[palecgor] Pa še en[poljubcek] na daljavo tvojemu velikančku!

[pribor] Mojca
Ko je sladek .... dobi poljubček še od tebe, brez skrbi. Evo, to so majhne radosti ... Mamamia mamamia

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

1. okt 2009 14:55

Iiiii, joj, Mamamia... Super, sem še jaz vesela zate!!!!!!! Ker vem, kako je met kužka... Zdej sem še jez čist raznežena... lidka [sonce]

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

2. okt 2009 21:59

Majhna radost mi je včeraj oči orosila,ko mi ena babi rekla jest sem mišon ti si mišonka in veš mišonka imam te najrajši povej to mami,ko bom jaz umrla.Solze so mi silile na oči,a me je hkrati razveselila.Njihov način da ti povejo kako te imajo radi,da te cenijjo to so majhne raosti zaradi katerih grem veloko raje v službo kot bi šla sicer.Vsak mi zna polepšat dan s kakšno drobno gesto,saj mi s tem pove da moje delo ni zaman.Majna radost si je vzeti malo časa zanje in z njimi zapeti ali s epošaliti,saj ko vidiš veselje na ličkih ti je vse povrnjeno.Upam da bo moj mišon še dolgo me osrečeval(A). chappy

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

3. okt 2009 21:02

Dva dni nazaj je prišel paket, notri pa nekaj mehkega, kosmatega za mojo hčerko - in to od ene krasne gospe tukaj s KulSlo

Tako veselje nam je naredila, da ne morem povedat!

tulka

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

4. okt 2009 7:51

V intersparu sem šla nekaj kupit na trafiki,šla sem mimo gospe ki ji je padla ruta na tla ona pa ni opazila.Rekla sem ji-gospa nekaj vam je padlo ,in šla naprej.Odgovorila mi je -hvala,pogledala dol ,uzela ruto in še enkrat se zahvalila ,se je videlo da pravo iz srca(razumela sem da ji ta ruta pomeni nekaj več kot je navadna ruta).Pa sem bila vesela. golubić

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

4. okt 2009 10:43

Meni je enkrat v restavracijo en, ko sn ga opozorila, da ima jakno na tleh, reko: Kaj te briga! Me pa ful veseli, da je blo včeraj pri prijatlci polno zdravega grozdja za trgat (lani jim je toča vse uničla). tumpika

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

4. okt 2009 11:02

Mene je včeraj " ful " razveselil topel sončen dan. Cel dan sem " poležaval " na soncu in bral " cajtnge ".

ežoj

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

4. okt 2009 12:42

tulka je napisal/a:

Dva dni nazaj je prišel paket, notri pa nekaj mehkega, kosmatega za mojo hčerko - in to od ene krasne gospe tukaj s KulSlo

Tako veselje nam je naredila, da ne morem povedat!

tulka

KAj pa radost pošiljatelja ?

F r i n a

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti