Majhne radosti

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

23. sep 2009 14:49

Karmina

tulka

selotejp  

član od: 2.6.2009

sporočila: 31

23. sep 2009 15:15

japaja je napisal/a:
Pa kdo vam je kriv, če se poznate med sabo in sta odprta najmanj 2 foruma, kjer razlagate svoje generalije? Je pa res, da se iz "preprostih ženičk" ni dobro delati norca. japaja
Aha, ztu, kr so lohk fajn razkurjene al pa zlo galantne. Bulš pa velikrat ta drug. Mejhen cukrček je pa za mene tut pouhna šalca mleka z cimetam. Pa z čukulado. selotejp

neznan uporabnik

23. sep 2009 15:24

Sem se včeraj ustavila v kraški gmajni in zrabutala malo ruja, ki že počasi spreminja barve.. In sem se zavedla, da imam noge do tal, da mi je koža prav in da je, kot je na koncu nekega filma dejal glavni akter, nebo modro in trava zelena. Kakšna radost! japaja

helenag  

član od: 29.8.2006

sporočila: 210

23. sep 2009 15:26

Med moje majhne radosti sodi tudi prebiranje kulinarike....dokler kdo ne nasmeti teme, ki nosi čisto drugačen naslov. Ampak jaz še vedno mislim, da drži tista in ene stare stare nanizanke: pa saj smo tukej sami dobri ljudje. In ja, danes sem zadela na lotu! Yes, yes, yes. Pa sem takoj šla po škatlo keksov za moje punce, čeprav bi se komu zadetek 1 EUR zdel bizaren. Glavno, da dogaja! helenag

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

23. sep 2009 15:33

Meni pa je ponedeljek polepšala naša članica Sladkosnedko, ki mi je poslala svojo pralno kroglico in ni hotela, da jo plačam.... Še enkrat hvala! lepo, da so še taki ljudje, kar jemljem za obvezo, da tudi sama nekaj nekomu podarim! In mu morda polepšam dan...

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

23. sep 2009 16:01

Moja majhna radost pa je, ko se zvečer s kako dobro knjigo zvalim v posteljo..... res, da mi po kakih desetih minutah začnejo veke dol padat, ampak vseeno......

lp

cervus

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

23. sep 2009 18:15

Moja majhna radost je ,ko mi mož prinese rožico ,pa magari iz vrta,pa prižgana svečka v zimskih večerih...

lp goga

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

23. sep 2009 18:43

Končno smo začeli preurejati spodnje nadstropje. Ven smo zmetali vse vgradne omare in ni jih bilo malo. Z možem sva jih znosila na dvorišče, jaz pa sem jih "razstavljala", tako da sem lomila vrata, metala sem jih po tleh, s sekiro odpirala hrbte... in potem vse skupaj lepo zložila na prikolico. Ob tem sem se tako režala, da se je hočeš nočeš začel še mož. Namesto da bi mi bilo težko in da bi godrnjala nad težaškim delom,sem imela takšno veselje . Prava sprostitev. Včasih človek res ne rabi veliko.

jasna

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

23. sep 2009 19:47

elaphus je napisal/a:

Moja majhna radost pa je, ko se zvečer s kako dobro knjigo zvalim v posteljo..... res, da mi po kakih desetih minutah začnejo veke dol padat, ampak vseeno......[jezik]

lp

cervus [kaca]
To pa je res ja.Tudi jaz se tako uspavam, včasih sem se s televizorjem, sedaj pa so na vrsti knige. petardica

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

23. sep 2009 19:49

Mislila sem napisat knjigo , da ne bom pikolovska ker me je zmotilo "domače" pisanje...
selotejp je napisal/a:
japaja je napisal/a:
Pa kdo vam je kriv, če se poznate med sabo in sta odprta najmanj 2 foruma, kjer razlagate svoje generalije? Je pa res, da se iz "preprostih ženičk" ni dobro delati norca. japaja
Aha, ztu, kr so lohk fajn razkurjene al pa zlo galantne. Bulš pa velikrat ta drug. Mejhen cukrček je pa za mene tut pouhna šalca mleka z cimetam. Pa z čukulado. selotejp
petardica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti