Malo biologije

tema je zaklenjena

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

16. sep 2009 12:44

Darling a hočeš surovo, kuhano ali pečeno...ribo....? Vendelina jr.

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

16. sep 2009 13:31

japaja, si zadnjič nekje napisala, kako nimaš časa brat vsake neumnosti..........................ne daješ tega vtisa........

Saj bi temo že zaprla, ampak, naj ima tjaška možnost, da se oglasi in kaj pove.......

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

16. sep 2009 13:49

Vendelina jr. je napisal/a:
Darling a hočeš surovo, kuhano ali pečeno...ribo....? Vendelina jr.
Še razmišljam, samo da bo ... Čau mamamia

urssa  

član od: 25.12.2005

sporočila: 380

16. sep 2009 14:19

Pa me linčajte, če me hočte: Fiziologija je veda o mehanskih, fizičnih in biokemičnih funkcijah živih organizmov Zoofiziologija pa se, kot pove predpona zoo- ukvarja z organizacijo in delovanjem živalskega organizma Nevrofizioloija pa je veda, ki se ukvarja s funkcijami živčnega sistema. Urša

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

16. sep 2009 14:21

zakaj bi te linčali? tisti, ki linčajo ljudi ki naredijo kaj prijaznega, so pa bedaki.. bannanna_v_slo ;)

kozamurnik

sporočila: 2311

16. sep 2009 14:24

anamarija1 je napisal/a:

[joj]Migla je že pol povedala kar sem nameravala napisati, vendar...

Ravno zaradi čedalje pogostejših neprijaznih odgovorov " poguglaj"! sem na Kulinariki vedno manj.

Koliko tem bo, če bomo vsi začeli gugati? Koliko obiskov bo, če se bomo poslužili gugla?

V končni fazi, lahko utipkam karkoli v vezi s hrano pa mi bo google vse našel.

No, potem pa naj se Kulinarika zapre pa bo stvar rešena!

Anamarija [srecen]
Anamarija, ne biksaj ga!!! Kdo je že rekel, da zato ker pametnejši popusti, svetu komandirajo norci ?! Hja, bo kar res. Tu zadeva ni tako huda,hehe,pametnih ljudi je na tej strani, hvalabogu, kar precej.Vesela sem da je tako,se marsikaj zve in tudi nauči. Ampak,prijaznih in skromnih je pa še veliko več ,zato jaz pač ne bi dovolila, da me kdo kar tako spravi v slabo voljo in da me zato ne bo več sem. Daj,ne jezi se no in raje napiši kak dober recept! kozamurnik

neznan uporabnik

16. sep 2009 14:53

Joj, Rimljanka, se ne spomnim, da bi napisala, kako nimam časa brat vsake neumnosti.. Dej me prosim mal spomni? Sem pa rekla, da je frka s cajtom (ali nekaj podobnega) glede...aja, se spomnim, rekla sem "hud tempo" glede odpiranja staro novih tem. namreč, če je tema odprta leta 2002 in milijon strani komentarjev, potem pa enkrat vmes nekdo na isto temo postavi novo vprašanje (in medtem ne izdelujejo več navadnih žarnic recimo, tema pa gre o osvetljevanju prostorov...).. potem mi je prebiranje svetovanja o tem ali 20, 40, 60, 25, 100 svečne (sem stara generacija, ki še kako uporablja sveče, če je potrebno, hehe..) žarnice dajemo na hodnik ali v kopalnico, res kratenje časa. Pa tudi tičino masa, menstrualne džezve in podobno me ne zanima.. Pa z recepti sem bolj slaba, ker kuham po občutku, tako da jih ne pošiljam (še). Pa določene ljudi imam rajši kot druge. Tako kot ti, se mi zdi.. Mamamia, jst mam tebe čist rada, ker si res ena gasilka in znaš zamortizirat situacijo...A glede lovljenja rib... no ja, glede na to, da se pustim razvajat, imam rajši, da mi jih kakšen dober tip nalovi, speče, skuha, naredi karpačo ali kar koli že in mi to, poleg vsega kar paše zraven, servira. Da bi jaz ribe lovila? Nak, to pa ne. Svojih sestric ne lovim. Pa v bistvu me zanima... ma me niti ne. japaja

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

16. sep 2009 15:27

Predlagam, da se res o biologiji pogovarjamo, če je že tema takšna. Recimo o ribah (ki so tudi omenjene). No, se kdo spomni iz SŠ, zakaj sladkovodne ribe ne morejo živeti v morju in obratno (razen izjem)?

(moj namen je spreobrniti tok misli v drugo smer ...)

Atina

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

16. sep 2009 15:58

Menda ima prste vmes osmoza. Hm, kaj pa je to? Kaj mi boste ponudile, ribo ali palco????? (matr, Atina, spet smo na istem - brkljanju teme!)

lp

cervus

jampina  

član od: 5.12.2007

sporočila: 229

16. sep 2009 16:16

Elaphus,osmoza v živalskem svetu ali v rastlinskem? jampina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti