Izlet v hribe

lojzella  

član od: 12.7.2009

sporočila: 117

tema odprta - 31. avg 2009 8:00 | ogledi: 3.435 | odgovori: 10

ojla in prav lep začetek tedna vam želim končno se pričenja pouk in midva z možem sva se odločilaza izlet v hribe brez otrok,ker otrokom pač to ne diši,jaz pa ne bi bila rada prikrajšana za to in ne bom se jim podrejala. imam pa problem,ker se nikakor ne morem odločiti kam bi šla. izlet bo vsekakor enodneven,to se ve,ker mi moje kravice in prašički več ne dopuščajo. mož mi pušča prosto izbiro,nekaj sem brskalain našla češko kočo,pa planino korošico,...ker sem iz posavja je vse to zelo daleč,ker je treba zgodaj štartat,to se zavedam,a moja želja.da vsaj malo spremenim luft in si nafilam baterije je zelo velika. lepo,lepo prosim za kakšen namig za premik. lojzella

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

31. avg 2009 8:46

Predlagam Lovrenška jezera na Rogli. Nezahtevna pot, baterije se pa hitro nafilajo. vida70

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

31. avg 2009 9:26

Kot prvo mogoče premisliš,koliko imaš kondicije in kakšno opremo imaš na voljo,koliko imaš namen nositi s seboj ali boš jedla po kočah,.... Veliko smo o hribih in planinah že pisali tule http://kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1099 zagotovo boš našla kakšen lep in primeren namig Trenutno je zelo lepo na Krvavcu,in potem naprej po hribih ali mogoče Velika planina in naokrog pa iz doline Lepene proti Krnskih jezerih mogoče iz Kanina po dvatisočakih pa iz Vršiča je kar nekaj lepih izhodišč planina Blato in proti Triglavskim jezerom ,... anaeva

borka7  

član od: 23.2.2009

sporočila: 268

31. avg 2009 10:18

Priporočam tale link: http://www.zaplana.net/izleti/index.asp. Izleti so lepo in izčrpno opisani, lahko jih poiščeš po zemljevidu, jih sortiraš po trajanju, višinski razliki... jaz to stran redno uporabljam. borka7

lojzella  

član od: 12.7.2009

sporočila: 117

31. avg 2009 10:28

o,hvala lepa,namigov kr nekaj,na kumu že parkrat bla,kondicije je kar precej,vsak dan dovolj kilometrine,pa ob nedeljah kakih 20 do 30km s kolesom...za jest pa nekaj iz nahrbtnika,pa če bo sila še kakšno kočo obiščemo lojzella

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

1. sep 2009 8:39

Ojla.. Tudi jaz s Posavja.. Midva sva bila prejšnji teden na Snežniku.. Lep izlet. Planike v odcvetanju, maline ravno pravšnje.. Enodnevni izleti , ki sva jih v kratkem opravila in pravi čas domov prišla - Češka koča iz Jezerskega - Stara Fužina - Vogar - Viševnik - Planina Jezero - Vogar - Planina jezero-Triglavska jezera - Grintovec preko Kokrskega sedla - Stol Tina

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

1. sep 2009 8:43

helou kristy, super, da si spet tukaj med nami!!! Sem te pogrešala... Ognjič

lojzella  

član od: 12.7.2009

sporočila: 117

1. sep 2009 9:24

če bo šlo tako naprej,naju cel teden ne bo domov,he,he.... lojzella

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

1. sep 2009 11:27

Ojla... Ognjič... Saj sem vedno z vami, samo pišem bolj mal.. Trenutno se prebijam skozi Vendyino temo za XXL , tko da res ni časa... Tina

mamka  

član od: 10.7.2006

sporočila: 434

1. sep 2009 21:59

Poglej še na net naslov hribi.net, prej pa obvezno preveriti kakšna je vremenska napoved.

Celodnevna planinska izleta, nepozabna sta bila (v preteklosti) v Julijskih alpah, ki so res krona planinarjenja.

Iz Rudnega polja do Vodnikovega doma in nazaj. Sicer pa se po tej poti gre tudi na Triglav. Čudovit enodnevni izlet, predvsem pot pod Toscem, kjer se odpirajo čudoviti razgledi.    

Druga varianta - iz izhodišča (slap pri Savici) čez Komarčo (precej hud vzpon) proti Črnemu jezeru, proti Domu pri triglavskih jezerih, potem pa nazaj proti kočama na Bogatinu in Komni ter dol na izhodišče.

Ter še en izlet je od mejnega prehoda Ljubelja na Begunščico do Roblekovega doma, Zelenica, skozi Bornov tunel. Čudovito.

 

mamka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti