Ocene lokalov

neznan uporabnik
tema odprta - 5. feb 2001 14:04 | ogledi: 2.478 | odgovori: 1

Pri ocenah lokalov se pojavljajo tudi slabe ocene - kar je logicno, zanima me kako je z uzaljenimi gostinci, ali majo kako osnovo za tozbo glede na to da jim dobre reklame s tem ravno ne delate??

To me zanima zato ker se pojavljajo tudi strani ki grajajo doloceno podjetje, trgovca, gostinca itd. Ali lahko objavis na www kar hoces?

Ula

neznan uporabnik

5. feb 2001 14:58

Osnove za tožbo ni, saj obiskovalci napišejo svoje MNENJE o lokalu, kakršno pač je. To sploh ni problem le Interneta kot medija. Kaj pa Hitova vroča linija vsako soboto? Pisma bralcev v dnevniku in delu? Tudi tam bi lahko nekdo, ki je užaljen, tožil pisca. Mislim, da smo v kolikor toliko svobodni državi in vsakdo lahko napiše kar želi, s pogojem, da s tem ne žali drugega. V temu, da nekdo napiše, da je bila hrana prehladna, ne vidim osebne žalitve. Gre za mnenje, nekomu drugemu se bo verjetno zdela dovolj topla. Vedno in povsod pri ocenjevanju opozarjamo, da gre za MNENJA posameznikov, ne strokovne ocene in ne opise lokalov. Poleg tega objavljamo ocene lokalov, ki jih pišejo drugi, ne pišemo jih sami. Če napišete, da se vam predsednik skupščine zdi nesposoben, je upravičena tožba z njegove strani? Mislim, da ne, izrazili ste svoje mnenje. Sprejemam tudi mnenja drugih obiskovalcev foruma na to včasih vročo temo. Pozdrav Jernej

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti