Video kasete

SONČICA  

član od: 13.6.2003

sporočila: 15

tema odprta - 24. jun 2003 9:11 | ogledi: 2.796 | odgovori: 3

Pozdravljeni ( zopet ) !

Še eno vprašanje imam, ki se pa tiče druge stvari .

Ali kdo ve kje bi se dalo kupiti kakšno kaseto s telovadbo - videokaseto?

Jaz imama doma kaseto za raztezanje in vaje za trebuh vendar je to za začetnike in mi sedaj to ne zadostuje več.

Najrajši bi imela , kakšno za vaje za trebuh ( močni problem ) in kakšno splošno za celotno telo kot je raztezanje .l

Hvala !

stella  

član od: 9.10.2002

sporočila: 380

24. jun 2003 9:47

Tu radi jemo, ne hujšamo Sončica ! stella

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

24. jun 2003 11:37

Jaz imam doma eno avdiokaseto. Gre za eno uro intenzivne telovadbe za celo telo ob glasbi, je pa to precej stara kaseta Aerobika, katere sestavni del je tudi knjiga, ki jo jaz imam, a kaseta sama zadošča. Ko ostali gledajo TV se jaz umaknem v sobo in telovadim. Aha, kaseto bi gotovo tudi ti dobila v najbližji knjižnici, preiskusi jo in si jo daj skopirati. meni to bolj ustreza kot videokaseta, saj mi ni treba gledati v ekran, kot sem to delala pri wai lana jogi.

vijolica  

član od: 2.9.2002

sporočila: 75

26. jun 2003 7:42

Jaz ti priporočam kasete od Cindy Crawford. Kupiš jih lahko v Big Bangu (tudi preko interneta na http://www.bigbang.si/shop/?C1=1&C2=2199&C3=2229&Q=). "Oblikujte svoje telo" je bolj za izkušene začetnike (2 vadbi po okoli 30 minut), "Novi izziv" pa je kar zahtevna (1 vadba dolga malo več kot 60 minut). Ocene teh dveh videov si lahko prebereš na Amazonu (http://www.amazon.com/exec/obidos/tg/browse/-/30042 c_1_7/103-4850263-8905400). Jaz imam obe in sta mi zelo všeč.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti