Po dopustu

RESICA  

član od: 5.10.2008

sporočila: 23

tema odprta - 6. avg 2009 13:32 | ogledi: 10.692 | odgovori: 57

Dopust smo že preživeli na Hrvaškem 10 dni in ne morem skrit razočaranja,na internetu smo si ogledal lokacijo......lepi apartmaji.....plaža za otroke........bližina morja.......ko pa smo prišli na dopust nas je skor kap,mislili smo kar obrnit..........slike na internetu so stare vsaj 15 let,če ne več....apartmaji zanikrni,okolica zapuščena.......Ima še kdo podobne izkušnje,ker zgleda da agencije oddajajo mačka v žaklju

RESICA

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

6. avg 2009 13:37

Kaj so vam pa tam rekli na agenciji, preko katere ste rezervirali? Jaz bi šla povprašat in malce nergat, če ni bilo tako, kot je v ponudbi. Mi smo letos preko interenta, tudi s posredovanjem agencije, ki nas je takoj napotila direktno na lastnika apartmajev, rezervirali apartma in sobo (Pag, Novalja). Bilo je točno tako, kot je bilo na internetu: 150 m do plaže in 150 m do centra Novalje, lepo opremljeno, čisto, velika terasa. Preden smo rezervirali smo lastnike poklicali tudi po telefonu in se pogovorili o nekaterih podrobnostih. Očitno moraš biti pri rezervacijah po netu zelo previden. Mamamia mamamia

RESICA  

član od: 5.10.2008

sporočila: 23

6. avg 2009 13:54

Na agencijo smo poslali dopis po dopustu,v bistvu reklamacijo,na mestu samem smo se tud pogovorili in so rekli ,da je stanje takšno kot je,da so z agencije prišli aprila na ogled,potem pa ne vem če niso bli pr seb ,da niso vidli v kakšnem stanju so apartmaji RESICA

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

6. avg 2009 15:26

Če nič drugega, izkušnja za naprej, zdaj itak je, kar je. Mamamia mamamia

sajovict  

član od: 5.4.2005

sporočila: 337

6. avg 2009 16:40

Pa ni res, da je kar je. Ko plačate potovanje, dopust, ni to samo denar, ampak tudi doživetje, občutja. Upam, da imate slike, kaj so vam obljubili in potem dejansko stanje-slike!! Vse to pošljite na agencijo, lahko pa tudi pokličete. Drugače pa nasvet za naslednjič, če s čemerkoli ne boste zadovoljni tako pokličite agencijo ali predstavnika, ne potem ko ste doma, ker potem se ne da ničesar več popraviti. lp tamara

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

6. avg 2009 22:13

Vsako leto si dve družini poiščemo apartmaja preko neta. Mi smo se lani tako "nasamarili". Apartma smo rezervirali preko neta direktno pri lastnici na osnovi fotografij, ki jih je imela objavljene na netu in osebnega pogovora preko telefona. Ko smo prišli na morje, nas je pričakalo negativno presenečenje. Od lepih slik, ki so na netu obetale veliko, ni bilo nič. Katastrofa - oprema stara vsaj 20 let (kolegu se je prvo noč podrla postelja). Na koncu smo ugotovili, da slike na netu izhajajo iz lastničinega stanovanja, ki pa ga jasno ne oddaja. Da o metru, ki je meril metre do morja sploh ne govorim :((. Smo se nekaj pregovarjali, a smo na koncu obupali in se odločili, da se k njej ne vrnemo več. Ker vsaka šola nekaj stane, smo letos lastnico letošnjih apartmajev pred rezervacijo v mailu dodobra izprašali o apartmaju, oddaljenosti od morja ... Prejšnji teden smo prišli z dopusta in resnično smo dobili tisto kar je obljubljala. Ti se s slikami pritoži na agencijo. http://tajda.moj-album.com/album/10410677/?os=

mejačka  

član od: 17.10.2008

sporočila: 601

1. jun 2010 14:18

A morda kdo od vas oddaja kak apartma, prikolico, malo hiško (dve osebi) nekje ob naši ali hrvatski obali?

mejačka

_tisa_  

član od: 20.1.2010

sporočila: 343

27. sep 2011 21:47

Pozdravljene!

Za letos je za večino konec z obiskom morja, upam, da ste se čimbolj spočili in se naužili & .

Po dopustu na Hrvaški obali sprašujem predvsem prisotne dame po izkušnjah z raznoraznimi "galebi". Zdi se mi, da so kjerkoli med Istro in Dalmacijo prisotni nadlegovalci in opazovalci turistk, ki se pojavijo, takoj, ko moškega ni v bližini... Se večkrat zgodi, da grem na plažo sama in je to najmanj neprijetno ali pa me je celo strah. Kak nasvet - predvsem vas, ki ste bolj ostre?

 

 

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

27. sep 2011 22:04

_tisa_ nisem ravno nek ekspertus kar se tiče hrvaške obale, jo pa vsekakkor letno vsaj 1-2x obiščem za par dni, predvsem pa sama/še z enim dekletom (obe izgledajoči vsaj za eno faks 6ko ) veliko potujem po vse mogočih koncih naše zemljice. Ker sem lovec na morje, se, če je le možno na vsaki teh destinacij tudi kopam. Nekih nadlegovanj še nisem bila deležna. Je bil kakšen žvižg, itak, da gledajo, saj tudi jaz ne grem kot konj s plašnicami mimo meni všečnih pripadnikov nasprotnega spola, ampak tu se pa tudi neha. Tako, da kaj pa vem, očitno ne sevaš prave karme oz. energije, da bi odgnala kakšne takšne čudake - ful pomagajo kaki temnejši, veliki očali, pa OBVEZNO pod njimi zajeban pogled, tudi če se ne vidi skozi. Meni je to še vedno "spucalo" vidno polje.

 

Ok, ono gor je bilo nekaj vmes med šalo in resnostjo, če pa res pride kakšen nadlegovalev običajno pomaga kakšen močan komentar v stilu, da če ima kakšne probleme ali kaj in zakaj da tako gleda. Namreč, ponavadi taki padejo v kategorijo lajajočih psov, za dejansko grizenje pa zmanjka materiala v hlačah. Na račun te lažne napihnjenosti ponavadi hitro pobegnejo ob prvem "smrtnem" pogledu ali opazki.

Viva Meier

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8696

27. sep 2011 22:10

Ohhh, Tisa, kje si pa bila na morju, da naslednje leto grem tja. Jaz že dolgo nisem srečala nobenega "galeba".  

 

Pozdravček!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti