South beach-dieta

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

23. feb 2012 9:50

Bom poskušala ubogati, ocvirkov tudi sicer ne dajem, ampak topel kromirček pa tako paše.

 

naor

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5191

23. feb 2012 10:43

Ljubi bog, punca23, 

10 kil shujšati pri 25 letih je pa res mala malca. Nobene posebne diete ne potrebuješ, razen tiste preskušene nemške FDH (friss die Haelfte - po naše: žri pol manj) in malo več miganja, ki ti ga pa z dvojčki tako ali tako v naslednjih par letih ne bo manjkalo. Če se sladkarijam ne moreš upreti, ti pač pomenijo več kot normalna postava, tako preprosto je to. Če hočeš zdaj teh 10 kil sklestiti v enem mesecu, potem seveda imaš problem, ampak če si daš čas do poletja, pa ni razloga, da ne bi šlo. Predvsem pa uživaj z otrokoma! 

Sonja

dekle23  

član od: 20.2.2012

sporočila: 4

23. feb 2012 22:15

Ah kaj ni problem.... hehe o postavo bi js mela, samo k zmeri rečem, no jutri pa res. sej hvala bogu sem šla danes z bodočo nevesto probavat obleke, in ker bom bratova priča, bi blo tut fajn da sm uštimana, da bom pa uštimana se morm pa najprej dobro počutt :) ampak, danes je že tretji dan za mano, brez problema.... mami pekla same dobrote, pa sem se uspela opret, tako da bravo zame. tako da do julija imam čas, pa sej vem da mi bo ratalo :) ker če pa zdej obupam, potem pa brez veze še kdaj probam dat kak kg dol.

 

sm misla da mi bo danes uspelo na orbitrek, pa zobki rinejo vn, in ne spimo ne podnevi ne ponoči, no razen v avtu :) pa v vozičku, tako da jutri dopoldne hitro na en   dolg sprehod.

 

aja pa sej drugač moja želja je pridet na 60kg, ampak ok to so že une težko dosegljive sanje. ampak pri teh kg sm se najbolj fajn počutla. ampak ne bodmo požrešni, 65kg bo čist ok za začetek :)

 

aja Vanja sej sem napisala da mi ta hrana ni problem, ker od mesa ne jem nič tazga, pa tut nobenih cvirku, krompir ne vem kdaj sem nazadnje jedla, ker ga že tako ne jem :) edina razvada je čokolada.....bla zdej ne bo več :)

 

alo fajn bodte punce, šibam po diagonali,predno bo treba spet pokonc.

 

dekle23

brezka  

član od: 16.12.2010

sporočila: 9

6. apr 2012 18:24

Ena stvar. Rekreacija je prva in tega se očitno že zavedaš. Ker vidim, da si že posegla po izdelkih Studio moderna, torej top shop, potem mogoče ni slabo, da posežeš še po kakšnih njihovih prehranskih dodatkih za kot so teli za Wellneo. Razlog za to? Ker nimaš toliko časa zaradi otrok, to pa je ravno za to. Mogoče premisli res še o tem. Jaz sem namreč s temi dodatki res dobro shujšala. Mi je pa bol všeč to, ker ima država vsen mal prtov vmes in se prodaja v vseh državah in, ne vem no, ne more bit lih strup, ker potem bi strup oziroma nezdravo užival v tok državah.



brezka

Sporočilo je spremenil(a) brezka dne 06. 2013 17:41

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

7. apr 2012 2:27

Brezka, ne govori, da so ti dodatki za hujšanje, ker to niso. OK! To tudi niso nadomestki za čokolado, ker imajo vsaj toliko kalorij. Ja, sladkorja res nimajo in meni se zdi dosti bolje polizati mali košček res dobre čokolade, ker OH niso čisto prepovedani (vsaj v fazi 3 naprej).

Proteinske ploščice se komot vzame s sabo na kako potovanje, res za vsak slučaj. Priznam, da so nama prišle še kako prav na potikanju po Kitajski in poleg tega redno vzamem dve ali tri, ko letim čez lužo. Nikoli ne veš, kdaj te bodo pustili čakati na pisti nekaj ur brez hrane.

Shujšal pa s temi tablicami in dodatki po vsej verjetnosti ne bo nihče.

Vanja

priv  

član od: 7.11.2006

sporočila: 266

3. maj 2012 8:53

Kandidatke!

 

Jaz sem danes začela s to dieto in če je še kakna, ki bi se mi pridružila naj se javi - lahko začne tudi jutri.

odločila pa sem se zanjo zato ker imam dobre izkušnje z no saj sem 1 leto po porodu z njo izgubia 9kg in tako je tudi ostalo.

 

sedaj pa bi rada izgudbila cca 5kg tako, da danes pa resno

 

vabljene

 

priv

priv

Mayisa.  

član od: 21.2.2010

sporočila: 253

3. maj 2012 9:26

Priv ... prosim, če bi pisala dnevne jedilnike ... da bo lažje .

Mayisa

priv  

član od: 7.11.2006

sporočila: 266

3. maj 2012 10:13

Mayisa pa dajmo

1.dan četrtek

z: pečeni jajček

k: goveja juha brez zakuhe, popečene bučke, solata

m:ricota

v: mozzarela, sveža paprika

 

2.dan petek

z:ricotta

k: pečeni oslič, bučke , solata

m: sveži paradižnik

v: jajček pečen s šunko

 

Opomba: Jaz dop malice nimam ker imam možno kmalu jesti kosilo in si lahko še vedno dodaš dopoldansko malico. Jaz spijem cca 3l navadne vode in kakšne 3 kave z mlekom. poleg tega pa še tečem cca 3x tedensko 5 km. če imamš kakšno sladkorno krizo popij vodo nato pa če še vedno drži pojej sladk bonbon ali pa pojej žlico kakava.

v kolikor imaš možnost dobiti knjigo Dieta South beach si jo vzemi, ker je notri veliko predlogov in ogromno motivacije

 

 

priv

priv

afngunc  

član od: 18.7.2012

sporočila: 2

18. jul 2012 17:29

Živjo

a se še katera "matra" s tole dieto. Jaz sem začela v ponedeljek

 

LP

afngunc

afngunc  

član od: 18.7.2012

sporočila: 2

30. jul 2012 14:34

2 tedna sta za mano... sem se res držala.... danes -3,9 kg

 

Sem zelo zadovoljna

 

afngunc

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti