Ko se združijo talent, pridne roke, veliko ljubezni...in še kaj

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

5. jun 2009 10:06

lidka je napisal/a:
...................................................................................

........................................................................................................

He, he. Pa te sploh še nisem v živo videla, da ne bo katera mislila... ..........

..................................He, he...lidka

Kaj pa če bi je povabili na kavo ( pa še eno poznam, ki bi šla zraven )?

Pa če že imam besedo, pohvale tudi z moje strani za Matildine torte. Odločil sem se da takih izdelkov več ne hvalim, saj sami izdelki govorijo sami za sebe. Primerjave v stilu te so boljše, so mi deplasirane, kot bi rekel : Klavirski koncert Šostakoviča je boljši od Mozartove etude ( upam, da nisem kakšnega kozla ustrelil, da to obstaja)........... Rekel bi še, da je tukaj ena skupina žensk, recimo deset, katerih izdelki po vizuelni plati odstopajo, mi ostali pa smo ( v primerjavi ) manj ali več uspešni amaterski cukrpekerji.

Pa če že imam besedo ( 2 ), mi ne da miru, če angeli imajo zobke, a pol imajo tudi ritko in tudi kakšen organ na sprednji strani ( oprosti Matilda )?

ežoj

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

5. jun 2009 10:13

Jelenčkova, ne vem, če bo matilda videla, ker na veliko peče torte :), pa ti bom kar odgovorila v njenem imenu - laski pri angelčku so stisnjeni čez stiskalec z okroglimi luknjicami in naviti na zobotrebec.

katka http://katka-lopatka.moj-album.com/album/5

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

5. jun 2009 10:13

Ežoj, angeli z zadevnimi organi stojijo tako kot nekdanji friend od Barbie, ki se mu je reklo Ken, potem ga je dala pa Barbie pred leti na čevelj.... Vendelina jr.

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

5. jun 2009 10:18

Vendy kaj če bi že ti enkrat šla na kofe z ežojem, da bomo ostali meli mir? Začetnica

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

5. jun 2009 10:24

Lady beegener,  ne mi s*anje delat, kje si pa upam sam it, pride vsa mašminkana in jaz si je ne upam ogovorit. Če je še kakšna zraven, to ne bo tako opazno .

ežoj

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

5. jun 2009 10:26

maš katero specifično v mislih? Začetnica

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

5. jun 2009 10:39

Seveda, tisto, ki ne ve ali je ona ali katera druga ( uni dve bi si imeli veliko za povedat, pa moj strah pred zriktanimi ženskami ne bi bil opazen ).

ežoj

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

5. jun 2009 10:51

Ajoj, usta me bolijo od smeha. Vendelina jr.

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

5. jun 2009 11:18

[citat=--elaphus--]

Glede na to, da sem malo za cajtom in mi male sive celice včasih zelo počasi delujejo, bi prosila, če bi bila katera tako dobra in bi mi razložila, v čem so tele torte lepše od tort stane.r, sineje, Pitončice, morske medvedke in ostalih deklet, ki tudi znajo delat take umetnije, pa naj mi oprostijo, ker jih tukaj nisem omenila. Da se razumemo, vse te torte, tudi zgoraj navedene, so take, da meni dol pade čeljust od občudovanje, ampak res me zanima, kaj imajo tele umetnine, časar ostale nimajo.

lp

p.s. da ne bi kdo privoščljivo mislil, da me fovšija daje - me ne, ker vem, da grem lahko na 150 delavnic in še katero, pa česa tako lepega ne bom nikoli spravila skupaj.

cervus [/cita

 

Točno to sem tudi jaz pomislila, ko sem videla te čudovite izdelke  - sploh, ker je Katka poudarila, da so to res torte z velikim T - meni vedno znova zastaja dih, ko občudujem kuharske in pekovske umetnine, katerih slike objavljate na teh straneh (po drugih niti ne brskam). Poznavalsko oko verjetno hitro spregleda tisto "nekaj več" - jaz pa pravim: Matilda, kapo dol in enako Pitončica, Unicorn, stana r., miia, sineja, mizarka, mm, Katka Lopatka, Atina.......in še in še veliko drugih....

 

rrr

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

5. jun 2009 11:19

To bi bil en trio Adijo... (Vendy, tista, ki ne ve ali je ona ali katera druga, pa Ežoj). Mene tudi smeh daje, se morm delat, da se ne smejem... lidka [sonce]

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti