Peticija proti gso v sloveniji

neznan uporabnik

29. maj 2009 17:52

Pri meni na dvorišču jih ni (izven plemena press) japaja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

29. maj 2009 17:57

Kaj je že to preganjavica? Obsesija? Da o strasti ne govorim ... Še pri GSO. Jaz sem totalni kreten. Ne jem paradižnika in oranžne paprike in nimam problemov.... JA kup drugih stvari za užitek, kajne? mamamia

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

29. maj 2009 18:05

No, veste kaj, Vanja, proxima, ezoj in ostali podobno misleci - da pa temu ubogemu armstrongu se ta majcen korak tule omalovazujete, to je pa ze visek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lp

cervus

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

29. maj 2009 19:15

elaphus,

nič mene zraven rinit, jaz sem šele danes zvedel, da sploh imam tudi to opcijo.

Pa poglej si mal tole:

http://www.dc8p.com/html/moonhoax.html

ežoj

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

29. maj 2009 19:47

ežoj je napisal/a:

elaphus,

nič mene zraven rinit, jaz sem šele danes zvedel, da sploh imam tudi to opcijo.

Pa poglej si mal tole:

http://www.dc8p.com/html/moonhoax.html

ežoj

 

Ežoj, oprosti no, tale je pa mal huda... Če hočeš, ti povem, kdaj in kje imamo naslednje srečanje...Si vabljen!

Vanja

neznan uporabnik

29. maj 2009 20:34

idem i ja?! ne, ti ne! idem i ja?! ne, ti ne! a zašto ne ? zato jer ne! sedam mladih. japaja

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

29. maj 2009 21:27

japaja, jaz pa ne, zato ker ne, na kavo ( v dobri družbi ) bi pa.

Vanja, lahko bi prišel le inkognito.

ežoj

cellnet  

član od: 5.7.2005

sporočila: 566

29. maj 2009 21:47

tisti, ki verjamete in tisti, ki ne verjamete, da smo pristali na luni, si poglejte tale dokumetarec ;) http://www.youtube.com/watch?v=qUOItuKm5UE&feature=P MGO pa so vseeno malo sumljivi, a? niti malo proxima? vanja? drejček? vsaj dejstvo, da skoraj ves optimizem prihajaj iz istega vira, ki je tudi edini vir proizvodnje le teh in edini, ki močno služi z njimi? malo spominja na propagandni stroj, ne? vsaj malo dvoma? ... in ja se strinjam, da je premalo informacij. zem bil skrajno za in površno gledanje dokumentarca "the future of food", je zgolj ustvarilo dvom in sem glede na dvom, bolj proti kot za. pri hrani pa sem itak bolj pri ekoloških, za trajnostni sistem kmetovanja, raznolikost vrst in vse te podrobnosti... mislim, da je to edini način, ki nas bo odgovorno peljal v prihodnost, ne samo pri hrani, tudi kje drugje... če pomisliš, da je človeštvo staro nekaj milijonov let, 12000 let že kmetujemo, nekaj tisoč let smo visoko civilizirani in se ukvarjamo z znanostjo, kulturo... in smo v samo zadnjih 200 letih pokurili skoraj vse resurse... nekaj že ni prav, ne? cellnet

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

30. maj 2009 0:17

ežoj je napisal/a:

japaja, jaz pa ne, zato ker ne, na kavo ( v dobri družbi ) bi pa.

Vanja, lahko bi prišel le inkognito.

ežoj

 

Ežoj, ne moreš priti incognito, ker je tvoj cute face na eni precej znani spletni strani.

 

Saj je menda jasno, da je tole srečanje, ki sem ga omenila samo en hoax? 

 

Vanja

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

31. maj 2009 1:13

cellnet je napisal/a:
tisti, ki verjamete in tisti, ki ne verjamete, da smo pristali na luni, si poglejte tale dokumetarec ;)http://www.youtube.com/watch?v=qUOItuKm5UE&featu

 

No, danes sem imela čas in poslušala tale hoax o poletu na luno Ustavila sem se pri 8-em). Ko tile politiki (rumsfeld, Kissinger in ostala dva) govorijo o zaroti, nikoli ne omenijo, da gre za zaroto o pristanku na luno. Govorijo , da je bil Nixon najprej za, potem proti in na koncu ni vedel, da so vse skupaj izpeljali.

 

Izpeljali KAJ? Na to vprašanje odgovarja ves čas samo moderator ali pa Cubrikovi družinski člani (a so res njegovi sorodniki?)! Vem, da so imeli veliko oddaj in intervjujev z Nixonovimi svetovalci v času, ko je umrl. Mogoče je to premeteno povzeto od tam.

 

En ameriški komik dela tako intervjuje s predsedniki. Ko je bil Clinton vprašan o kakšnem pogovoru s tujimi politiki in je dal odgovor: Seveda, pa še vse je bilo dokumentirano. So zrežirali: Ali si kdaj imel seks z Moniko? Odgovor: Seveda, pa še vse je bilo dokumentirano. Tako se mi zdi, da je bil pogovor narejen za omenjen Kubrickov dokumentarec.

 

Joj, kakšna nejevernica sem! Da pa obstaja tale moonhoax society na internetu pa nisem imela pojma, dokler ežoj ni prišel s tem na dan. Do sedaj se je ta dvom porajal bolj v moji glavi. Se mi zdi nobl, da imam somišljenike.

 

Se pa predvajanja posnetka 69-ga leto zelo dobro zpomnim.

Vanja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti