Še ena iz osemdesetih

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

26. maj 2009 9:01

Sweets, daj malo "benefit of the doubt" tistim, ki so kakih dvajset in nekaj mlajši od nas. Ne znajo se zabavati na način, kot smo to počeli mi, se pa znajo zabavati na svoj način. Če jim njihov način daje žar v oči (brez nedovoljenih substanc), potem je njihov način čisto okej, ker bo ostal v njih naslednjih n-let. Sicer bi bilo pa obupno dolgočasno, če bi se mladostniki zabavali na enak način, kot so se njihovi starši eno generacijo nazaj. Vendelina jr.

sweets  

član od: 16.8.2008

sporočila: 796

26. maj 2009 17:14

Vendelina jr., saj ne dvomim v njih, znajo se, le priložnosti skoraj nimajo. Moje mnenje izhaja iz tega, kar vidim doma. V našem koncu se skoraj nimajo kam dat, to je žalostno. Ko smo bili mi mladi so bili diski v bljižnjih krajih. Zdaj pa je vse zaprto. Zdi se mi, da prehitro postanejo resni. Moja hčerka (19) reče, kam pa naj gremo in ostane doma. Sicer s prijateljem ampak vseeno. Kdo bi nas pri 19ih ustavil doma. Mogoče pa le jaz to vidim tako z mojimi očmi, ker smo mi to počeli drugače. Se bom pa potrudila o njih imet najboljše mnenje, čeprav vidim drugače. sweets

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

26. maj 2009 17:20

Ej, poglejte ( in poslušajte ) kaj je mamamia prilimala v temi recesija in plače: zakon

ežoj

angie.orhideja  

član od: 14.7.2008

sporočila: 866

26. maj 2009 19:25

Ja, ežoj, mene je malo nasmejala ampak smeh je pol zdravja... angie

jampina  

član od: 5.12.2007

sporočila: 229

3. jun 2009 19:51

OOOOOOOOOOOOOO drage dame ,danes pa nisem naredila prav nič ,ker sem poslušala vaše komade !! Enkratni so vsi po vrsti ,lepo pa tudi, da ste Wranu namenile nekaj komadov Relija - http://www.youtube.com/watch?v=_3y0ChV2RPM&feature=r ,pa še moj "dodatek" Wranu jampina

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. jun 2009 16:37

Meni je Loganova Hold me now, takoj za Abbinim Waterloojem in Celininim Ne partez pas sans moi....potem pa dolgo časa ni nič, potem je pa Danielova Džuli.....potem pa spet dolgo časa ni nič....pa spet ni nič... Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti