Poletni oblačilni report

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

26. maj 2009 13:43

resno? klikni na čevelj, pa povečaj. men se zdi da je to, to, no ;) bannanna_v_slo ;)

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

26. maj 2009 14:46

Katka, res lepe espandrilke! Bi takoj imela, samo kaj ko praktično nikjer ni malih številk (35-36)

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

26. maj 2009 15:00

aja... ma majo špage sam drug vzorec. hehe bannanna_v_slo ;)

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

26. maj 2009 15:18

TORTICA je napisal/a:
Katka, res lepe espandrilke! Bi takoj imela, samo kaj ko praktično nikjer ni malih številk (35-36)
Do neke mere je to res - št. 35 je ravno na meji otroških in odraslih številk in je res kritična. Po drugi strani je pa malo tudi psiha na delu: včasih se nam zdi, da so vsi dobri artikli v vseh možnih številkah, razen v naši jih ni. Če imaš tozadevno konstaten problem, se da zadevo rešiti ali vsaj omiliti z naslednjim: - iščeš na policah, kjer so "zadnji modeli"...tam se ponavadi najde dosti 36-etk in 41-etk..... - v trgovini povprašaš za kontakte produktnih vodij (ali kakor se pač temu nazivu reče); to so tisti ljudje, ki naročajo artikle in jih potem posredujejo v prodajalne. Tudi so danes v vsaki spodobni trgovini že navajeni, da pokličejo v drugo trgovino po mreži in vprašajo, ali pa vprašajo njihovo centralno nabavo. Se je treba za kupca potruditi in je prav tako. Ker se potem v tako trgovino človek vrača. Jaz sem tako včeraj povprašala za model sevniških kopalk in danes so jih že našli med neprodanimi artikli v Portorožu in bodo artikel lepo spravili do jutri v LJ.... Vendelina jr.

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

27. maj 2009 16:50

Moram si kupit kostimček (hlače), črne barve, povejte mi kakšen kroj na si kupim, da ne bom kot stara mama.

jade

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

27. maj 2009 17:26

Jade klasičen kostim te nikakor ne bo naredil stare! K mojemu črnemu dodam kakšne poceni bluzice, mikice v mladostnih krojih in bolj kot ne udarnih barvah in seveda čevlje, ki ni treba, da so iste barve kot torbica. Velika verižica ali pa šal, ki ga spraviš pod fazono deluje malo presenetljivo.

Tale je sicer v neki sivi barvi, ker se črna na ekranu ne vidi dobro, kar se detaljev tiče. Ne vem, kakšnih proporcij si, ampak tole paše tudi meni, ki sem za par cm prekratka za svojo težo, pa ne preveč.

http://www.overstock.com/Clothing-Shoes/Tahari-ASL-Wom

Vanja

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

27. maj 2009 18:30

Jaz sem si pa zadnjič kupila približno takele: samo da majo tanjše trakce pa malo manj jih je. Petka je pa malo čez 10 cm visoka :) je tako lep svet iz tako visoke perspektive (drugače sem samo okoli 155 cm velika :))

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti