Miss universe 2009 slo

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

15. maj 2009 9:22

Ne tako dolgih razlag, nooo danes nimam časa...

tulka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

15. maj 2009 9:33

Imaš cel vikend časa, ker bo slabo vreme Vendelina jr.

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

15. maj 2009 9:45

Vendelina jr. je napisal/a:
Drugače sem pa mnenja, da so ženske lepe ali pa to niso. Kile in leta nimajo nič s tem. Vendelina jr.
Se popolnoma strinjam s tem! Ognjič

neznan uporabnik

15. maj 2009 9:53

Vendelina jr, pa ravno ti si prva odgovorila!? Se mi zdi, da je Neverland dežela, ki je ni. Jaz sprašujem po državi. Pravilno, da si pustila Petra tam. Lahko pride brez vize kdaj k meni na obisk. In ja, priznam, imaš "više utakmica u nogama" kot pa jaz. Jaz pač igram z glavo. In s srcem. Pa niti ne tekmujem pretirano. Če si dovolj samozavesten, ti tega ni treba. Te zmage same najdejo. Dihaj, Vendelina jr, dihaj, to pomaga. Pa žganci tut. japaja

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

15. maj 2009 10:07

tale pa dolgo drži Ognjič

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

15. maj 2009 10:13

Ja, seka, seka tale lunca

 

MM

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

15. maj 2009 10:36

Dekleta, danes je uscana Zofka - ne  solze točit, da ne bo preveč moče. Ampak se mi zdi, da se nam bo Zofi mal izneverila.

Lp

P.s. Jupiiiii, zmaga - sem šla brskat za oksimoron = bistroumni nesmisel. Nisem vedela.

P.p.s. Vendelinca, ne klič . V soboto mora bit lepo vreme, gremo dolino Mirne prekolesarit. Zofka je danes, pa naj se olajša.cervus

Sporočilo je spremenil(a) elaphus dne 15. 2009 10:38

neznan uporabnik

15. maj 2009 10:47

Seka, teše, oblikuje... Edin k seka je treba bit tolk pameten da veš na kero stran bo padl in se umakneš na drugo. Pri nadaljnih postopkih obdelave je pa ravno tako potrebno biti pazljiv. ljudje, ki so rasli gor v bližini mizarskih delavnic, bi to morali vedet. Drgač pa, ja, se strinjam, da je, tako kot je "mi je iz glave ušlo" katera forumista napisala, da je Vendelina jr. okej, kako konkretno pomaga brez publicitete marsikomu... Iz programa šole za socialne delavke: "moj mož je tko fajn kadar je trezen, ko je pa pijan je pa katastrofa". "sej dobr hoče" "potrpim, kadar ima kdo izpade, sej kadar jih nima je pa zlat" je res treba dihat in do 10 preštet, pa še pol ne veš s kom imaš opravka, takole na forumih.. japaja

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

15. maj 2009 10:51

Vendelina jr. je napisal/a:
Imaš cel vikend časa, ker bo slabo vreme Vendelina jr.

Nekatere pa med vikendi (ne glede na vreme) čaka veliko dela.....................dela za službo. Tako da, .........

In še mimogrede, tudi meni oznaka "farški" zveni žaljivo. Je nikoli ne uporabim.

rimljanka - zasebno mnenje

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

15. maj 2009 11:08

japaja, jaz sem zapisala tisto o Vendelini. "Iz programa šole za socialne delavke: "moj mož je tko fajn kadar je trezen, ko je pa pijan je pa katastrofa". "sej dobr hoče" "potrpim, kadar ima kdo izpade, sej kadar jih nima je pa zlat"" In nima veze s tem, primerjava zame ne vzdrži. Ker ne živimo z Vendelino, z njo zgolj tule komuniciramo, z osebki, kot so v tvojih citatih, pa zna kdo prebivat. Jaz tudi s takimi osebki, še manj pa z načinom razmišljanja, nimam opravka. Za Vendyjino pisanje se mi zdi, da ima nekaj soli, tisto, kjer se mi zdi, da je nima ali sama mislim drugače, pač preskočim. Kot pri vseh ostalih in se ne usajam. Ampak različni smo si in mi tudi ni problem sprejet drugačno mnenje ali ravnanje od mojega. Imam kup drugih preokupacij v življenju kot skrb, kaj nekdo na forumu o čem misli. Včasih sem tudi sama veliko pisala sem gor (in jih dobila po kapislu, da je bilo veselje), potem se pa neke stvari malo spremenijo in gredo drugo pot. Čas vedno naredi svoje. Za vse je dovolj prostora. Mamamia mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti