Vtisi nove kulslo v2

regica54  

član od: 1.11.2008

sporočila: 291

8. apr 2009 21:09

Zdravo! Par dni nisem utegnila pokukati na Kul Slo in moram reči, da sem bila prav prijetno presenečena. Čestitke, ste res mojstri. prijetno delo še naprej in pozdravček Regica regica

ITA RINA  

član od: 21.1.2008

sporočila: 105

8. apr 2009 21:18

Bravo!Zelo lepo ste preuredili.Mene pa nekoliko moti pomanjšana pisava pri receptih.Še z očali se ne dobro vidi. ITA RINA

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

8. apr 2009 21:23

Hm, pisava je druga, pomanjševali pa nismo... Imaš mogoče brskalnik nastavljen da prikaže manjše črke?

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

8. apr 2009 21:27

Sn že htela it spat brez kulinarike ... pa mi neki vrag ni dal mira ... pa ostrmim: V A U , Č U D O V I T O ! tumpika

Zdenkica  

član od: 12.6.2004

sporočila: 251

8. apr 2009 21:39

Jernej: brskalnik nimam drugače nastavljen kot je bil včeraj. Še včeraj sem odpirala v novih zavihkih (ne v oknih), tudi danes še to delam na tej strani. Le ona slike se ne dajo, ker ni dodanega linka. Uporabljam firefox. Računalnik imam star 1 leto, povezavo - ni osnovni ADSL. Mogoče je pa kaj na našem domačem omrežju narobe. Za hitrost res več ne bom gnjavila, za odpiranje v zavihkih pa, pa ne mi zamerit. Zdenka

Balenka  

član od: 28.4.2004

sporočila: 2825

8. apr 2009 21:43

, fanta. Sprememba velika in prav prijetna za oči. Skratka: KUUUUUUUL. Mene je pa tisto odštevanje pošteno šlo na živce, pa moram priznati, da me je vseeno malo skrbelo, saj sem velikokrat odprla recept in potem je bila AKCIJAAAAAAAAAAAA! Balenka

ITA RINA  

član od: 21.1.2008

sporočila: 105

8. apr 2009 21:44

Jernej oprosti za kritiko, je bila pri meni napaka,sem jo že odpravila in je vse SUPER. ITA RINA

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

8. apr 2009 21:47

Aja samo tam se ne da, to je pa mogoče, ker tisti predvajalnik pa ni "spletna stran", ampak Flash predvajalnik, je čisto možno da ti tehnologija ne omogoča da ga odpreš kot svoj zavihek.

Pri zavihkih ti ne morem pomagati, flash predvajalnik po mojem ne more odpirati linkov v zavihkih.

Hitrost je bolj zaskrbljujoča. Občasno se počasi odziva Httpool oglasni strežnik, kdor ima Plus paket si lahko oglase izključi da vidi, če je kaj hitreje.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Zdenkica  

član od: 12.6.2004

sporočila: 251

8. apr 2009 21:55

jernej je napisal/a:

Aja samo tam se ne da, to je pa mogoče, ker tisti predvajalnik pa ni "spletna stran", ampak Flash predvajalnik, je čisto možno da ti tehnologija ne omogoča da ga odpreš kot svoj zavihek.

Pri zavihkih ti ne morem pomagati, flash predvajalnik po mojem ne more odpirati linkov v zavihkih.

Hitrost je bolj zaskrbljujoča. Občasno se počasi odziva Httpool oglasni strežnik, kdor ima Plus paket si lahko oglase izključi da vidi, če je kaj hitreje.

[jernej] Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Končno sva prišla na enako relacijo. Pa bi se dalo nad ta predvajalnik napraviti link, kot je bil še včeraj? Sigurna sem, da se to da, pa bi res lepo prosila. Verjetno pa nisem sama, ki se poslužuje takega brskanja. Fora je v tem, da se ti recepti hitro menjavajo, pa si potem lahko odprem x receptov v novih zavihkih. V današnjem primeru pa odprem lahko le enega, vse ostalo pa bo letelo mimo mojega okeca. Zdenka

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

8. apr 2009 21:58

    Fanta!!!!!!  

BRAAAAVOOOOOOOO!!!!!!!

Ne bom pisala, saj sem vedela, ker sem samo slutila in kot vidim pravilno. Samo nisem slutila, da bo tako velika in korenita prenova. Vse čestitke za vajin ogromni trud in delo.

Meni je čudovita stran, lepših barv in dizajna. Pst, nikomur ne povejte, da še nisem utegnila vsega prešnofat, ampak kar sem, je ssuuuuppppeeeeeerrrrrr!

Kyara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti