Vtisi nove kulslo v2

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

8. apr 2009 20:53

Te slike se ne odprejo v novem zavihku ne, v novem zavihku se odpira le to, kar te odpelje s kulinarike. Klik na fotografijo ti odpre izbrani recept, potem daš nazaj pa gledaš novo... Žal je tako...

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

8. apr 2009 20:57

Ma, si zaslužita VSE pohvale. Tako enostavnega prestopa iz enega sistema do drugega še svoj živ dan nisem videla. Pa je samo za nas amaterce! Po 10 minutah (2x po 5 minut) , sem našla vse, kar me je zanimalo že prej. Mojih pripomb s čeveljčki pa ne jemljita preveč resno....

Hvala za vse, res sta super!

 

 

Vanja

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

8. apr 2009 21:01

Zdenkica, klik na sliko deluje - ampak ne v trenutku. Pa če začne preliv na novo sliko, si tudi zamudila. Ta predstava desno zgoraj na glavnem portalu...je bolj show, da si ogledaš recepte je bolje na podportal receptov pogledat.

Bojan Administrator

Zdenkica  

član od: 12.6.2004

sporočila: 251

8. apr 2009 21:02

jernej je napisal/a:

Te slike se ne odprejo v novem zavihku ne, v novem zavihku se odpira le to, kar te odpelje s kulinarike. Klik na fotografijo ti odpre izbrani recept, potem daš nazaj pa gledaš novo... Žal je tako...

[jernej] Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Zdaj bom pa res že sama sebi tečna, ampak včeraj sem še vse željeno na kul slo odpirala v novih zavihkih, pa me ni odpeljalo s kulinarike. Tak način odpiranja je meni zelo všečen, ker sem vedno na začetni strani istočasno pa pregledujem kar želim, in ne skačem naprej-nazaj. Če se to zdaj ne da, se pač na žalost ne da. Meni še vedno zelooo počasi odpira strani, upam, da bo jutri boljše, saj mislim, da nas zdaj večina klika in klika in klikaaaaaaaaaaa do onemoglosti po novem portalu :))))))))))))) Zdenka

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

8. apr 2009 21:08

Potem si imela morda kaj brskalnik drugače nastavljen, na naši strani tudi prej ni bilo da bi odpirale v novem oknu linke, se pa to brskalnik da nastaviti...

Počasi? Nova stran je res bolj sodobna, kar pomeni da na počasnem računalniku ali počasni povezavi deluje počasneje kot prejšnja Vseeno pa računalni kupljen zadnjih 4-5 let in osnovni ADSL ne bi smel povzročati težav. Meni odpira hitro, tako da ne vem kaj bi bil vzrok.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

regica54  

član od: 1.11.2008

sporočila: 291

8. apr 2009 21:09

Zdravo! Par dni nisem utegnila pokukati na Kul Slo in moram reči, da sem bila prav prijetno presenečena. Čestitke, ste res mojstri. prijetno delo še naprej in pozdravček Regica regica

ITA RINA  

član od: 21.1.2008

sporočila: 105

8. apr 2009 21:18

Bravo!Zelo lepo ste preuredili.Mene pa nekoliko moti pomanjšana pisava pri receptih.Še z očali se ne dobro vidi. ITA RINA

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

8. apr 2009 21:23

Hm, pisava je druga, pomanjševali pa nismo... Imaš mogoče brskalnik nastavljen da prikaže manjše črke?

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

8. apr 2009 21:27

Sn že htela it spat brez kulinarike ... pa mi neki vrag ni dal mira ... pa ostrmim: V A U , Č U D O V I T O ! tumpika

Zdenkica  

član od: 12.6.2004

sporočila: 251

8. apr 2009 21:39

Jernej: brskalnik nimam drugače nastavljen kot je bil včeraj. Še včeraj sem odpirala v novih zavihkih (ne v oknih), tudi danes še to delam na tej strani. Le ona slike se ne dajo, ker ni dodanega linka. Uporabljam firefox. Računalnik imam star 1 leto, povezavo - ni osnovni ADSL. Mogoče je pa kaj na našem domačem omrežju narobe. Za hitrost res več ne bom gnjavila, za odpiranje v zavihkih pa, pa ne mi zamerit. Zdenka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti